2410
2553
عنوان

یه لحظه بیاین لطفا ....

| مشاهده متن کامل بحث + 123 بازدید | 34 پست
   خیلی ابرو دار بودی مرسی

میدونم گلممم کاری باری راز نگهدار چیزی خواستی درخدمتیم بانووو😆😆😀

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی بخاطر اون باتو ازدواج کرده

هیچی هیچی داستان داره

ممنون از نظراتتون   

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
2456
یعنی بخاطر اون باتو ازدواج کرده

اسی میخوای دقیقا  بگی موضوع چیه گلمم؟؟

اینجا من میگم شبیهه یکی‌دیگه میگی شباهت ندارن

برای اینا ناراحت نشو باشه؟؟؟ ما عکس دیدیم شاید واقعیت فرق داشته باشین

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد