2726
عنوان

تا حالا از شوهرتون کتک خوردید

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 35 پست

حالا که چی؟؟

فک کنم اومدنوپز بدن که خیلی خوشبختن و کتکی از شوهراشون نخوردن...وگرنه ادم دیوونه هم از کتک خوردن خوشش نمیاد چه برسه به ی زن که هم ظریفه هم احساسی و رمانتیک😏😏😏😏

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
من تا حالا نخوردم ولی حسم بهم میگه بالاخره میخورم 😁فقط خدا بهش رحم کنه حسم اشتباه باشه 

خخخخخخخ  دیوونه....خدا نکنه هیچوقت بخوری😂

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا که چی؟؟ فک کنم اومدنوپز بدن که خیلی خوشبختن و کتکی از شوهراشون نخوردن...وگرنه ادم دیوونه هم از ...

والا همینو بگو😕

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
والا همینو بگو😕

والا.

من که برداشتی جز این نداشتم.

خدا کنه همیشه همینطور خوشبخت بمونن و کتک نخورن😃

2728