2726
عنوان

فکر کنین پسردارین و براش قراره برین خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 59 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا برام مهم نیس چون برای مادرشوهرخودمم مهم نبود و ماازدواج کردیم😊

جدی ؟ میتونین بگین علت جداییتون چی بود؟ والان راضین ؟

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
2728

عجب چیزایی ادم میشنوه ازدواج حتی با دوستی باشه و دختر پسر همو انتخاب کنن  بازم خواستگاری انجام میشه!منم خودمو همسرم همدیگه رو واسه ازدواج انتخاب کردیم ولی نهایتا اومد خواستگاری !

میدونی اگ دختر خوبی باشه و پسرم دوس داشته باشه 

دوتا بچه هم داشته باشه برام اهمیتی نداره

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 

خب برا من مهم خاست پسرمه؛اگه بدونم واقعا همو میخان و تفاهم دارن؛حتما با کمال میل میرم خواستگاریش

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡

دوران عقد و نامزدی برا همین چیزاس دیگه ادم باید شعورداشته باشه بفهمه اینو قطعا اول ب دختر خودش نگاه میکردم از اخلاق و وجنات و خانواده و ی پیگیری ساده هم درباره طلاق میکردم ک ببینم برا چی این اتفاقا افتاده و وقتی همه چیز مثبت و اوکی باشه دلیلی بر مخالفت ندارم میزارم پا علاقه پسرم ولی قول نمیدم مادر شور بازی درنیارن😁😁😁😁😁😁

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
اونقدر چیپ نیستم دسته گل بگیریم دستمون بریم دلقک بازیه خواستگاری

دقیقا تا زمان بچه های ما ورمی افته خواستکاری باشه هم خیلی فرمالیته است دیگه

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
جدی ؟ میتونین بگین علت جداییتون چی بود؟ والان راضین ؟

توعقد جداشدم تفاهم نداشتیم اره راضیم خداروشکر

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
2706