2726
عنوان

روانشناس کسی هس بگه من با این آقا چه کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 36 پست
شایدم نمیخواد اصلا زیر بار ازدواج بره؛ من خیلی منطقی باهاش صحبت کردم که تصمیمون رو بگیریم و اون همیش ...

مسئله شناخت شخصیتش از مسئله مصمم بودن تو رابطه و ازدواج جداست. شما الان دو تا مسئله با این اقا داری. یکی اینکه رفتارش رو نمی پسندی. یکی اینکه فکر می کنی تو خواسته اش مصمم نیست. اگه فکر می کنی مصمم نیست پس نیست. ولی اگه مصمم هم باشه اون شمایی که باید تصمیم بگیری با این شرایط بخوایش یا نه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مسئله شناخت شخصیتش از مسئله مصمم بودن تو رابطه و ازدواج جداست. شما الان دو تا مسئله با این اقا داری. ...

یوقتا واقعا حس میکنم که دوستم داره ولی وقتی سراغمو نمیگیره دوباره به شک میفتم

ممنون گلم😍😍

سلام عزیزم واست نگاه کردم اگه کتاب جامع در مورد عقده های فروید می خوای کتاب توتم و تابوها میتونه کمکت کنه. ولی اگه مختصرتر بخوای. تو کتاب های دانشگاهی مثل نظریه های روان درمانی یا نظریه های شخصیت میتونی مطالعه کنی. در مورد برودمن اون کتاب رو پیدا نکردم ولی بازم می گردم ببینم کجا میتونم کتابی واست پیدا کنم. 

2728

خانمی اون دلش باشمانیست یاکسی دیگه رادوست داره یاهمزمان باشماباچندنفره یاخصوصیت اخلاقیش اینه 

هرکدوم این سه موردباشه مطمین باش به دردنمیخوره 

بیشترازاین وقتتوبراش نذار برودنبال زندگیت اگراون شمارابخواد خودش میاددنبالت 

زن نازه ومردنیاز اماجای شمامثل اینکه عوض شده 

دنبال مردهاکه میری ازت فاصله میگیرن. ....

خانمی اون دلش باشمانیست یاکسی دیگه رادوست داره یاهمزمان باشماباچندنفره یاخصوصیت اخلاقیش اینه  ...

جدیدا اینارو بهم گفت : باهاش صحبت کردم گفت من اخلاقم اینه  و گفت تو خیلی حساس ودل نازکی ؛ گفت اگه حساس باشی من‌نمیتونم خوشبختت کنم (خیلی ناراحت شدم با حرفش عین خیالش نیس تموم شدن این رابطه)  

سلام عزیزم واست نگاه کردم اگه کتاب جامع در مورد عقده های فروید می خوای کتاب توتم و تابوها میتونه کمک ...

عزیزم ممنون😗

مهلتش تو همین چن روزه دیگه نگرد . کتاب نظریه های شخصیت رو دارم چکش میکنم . یه دنیا ممنون