2726
عنوان

میشه جلوی اینکه تیرویید مون پرکار نشه رو بگیریم؟ ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 100 بازدید | 28 پست
وای خوشبحالت من خودمو بکشم هیچوقت وزنم به ۵۰ کیلو تا حالا نرسیده ریزش موی شدیدم دارم

کجاش خوبه در حال انفجارم هرکاریم میکنم وزممو نمیتونم کنترل کنم سایز مانتوم از ۵۰ هم گذشته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وا چه چیزایی آرزو میکنی من از پارسال تا حالا ۲۸ کیلو زیاد شدم موهامم ریختن کم کاری دارم کجاش خوبه؟

عزيزم من چهار ساله دارو ميخورم كم كارى دارم ولى پنج كيلو هم كم كردم و موهامم كم ريخته؟؟؟دارو نميخورى!!!

2728
عزيزم من چهار ساله دارو ميخورم كم كارى دارم ولى پنج كيلو هم كم كردم و موهامم كم ريخته؟؟؟دارو نميخورى ...

معلومه که دارو میخورم. ولی تازگی تو سونو ندول یافت شده نمیدونم چیه میترسم برم دکتر سرطان باشه

احساس خفگی و ورم تو گلو دارم به شدت. غذا هم که میخورم قورت داده نمیشه تو گلوم میچسبه 

عزيزم قبلش مطلبى نخوندى يا چيزى نشنيدى؟ميگم شايد تلقينه!!منم گلوم درد ميگيره 

كلا كمكارى ريشه اش تو استرسه !!!

فكر بد نكن ايشالا كه تنت سالم و دلت خوش🤲🏻

عزيزم قبلش مطلبى نخوندى يا چيزى نشنيدى؟ميگم شايد تلقينه!!منم گلوم درد ميگيره  كلا كمكارى ريشه ...

آره من بخاطر دعوا و کتکاری که هروز با شوهر معتادم دارم هروز در حال گریه هستم یه بچه عصبی و مریض و پرخاشگر هم دارم سر همین جریانا بود کم کاری گرفتم وگرنه تا دو سال قبل سالم بودم 

نه واقعا واقعا احساس خفگی و ورم دارم شب تا صبح انگار گلوم باد کرده میخواد بترکه اصلا خواب ندارم غذاهم میچسبه به گلوم. دکتر عمومی جواب ازمایشم دید گفت کم کاری تبدیل به گواتر شده خیلی ورم کرده . اما در مورد ندول گفت اطلاعی ندارم برو غدد. الان دو هفتس جواب سونوگرافی رو گرفتم ولی هتوز نبرو دکتر غدد

آره من بخاطر دعوا و کتکاری که هروز با شوهر معتادم دارم هروز در حال گریه هستم یه بچه عصبی و مریض و پر ...

خب گلم ميدونم گير افتادى ولى يكم آروم باش حرص كمتر بخور و دكترهم برو 

منم خودم سعى ميكنم خودمو آروم كنم چيكار ميشه كرد بايد با شرايط كنار اومد☹️

خب گلم ميدونم گير افتادى ولى يكم آروم باش حرص كمتر بخور و دكترهم برو  منم خودم سعى ميكنم خودمو ...

دست خودم نیست میتونی رجوع کنی به تاپیکهام به شدت افسرده شدم همیشه گریه میکنم