2726
عنوان

حاجت دارا بیاین..تو مراسم اربعینم..واستون صلوات بدم🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با آرزوى هرچه زودتر ظهور زمان انشاءالله آمين

وبعد براى من و همسرم ك برنامه ريزيمون واسه آينده  آسون راحت و خيلى زود ب مرحله ى انجام و ثمره عالى برسه..آمين..و خوشحالى و سلامتى هميشگى مادرم..ولادت حضرت زينب عروسيمونه دعا كن برام خيلى

حاجت روا و عاقب بخير بشى

2728

عزیزم لطفا برای من خیلی دعا کن. ایشالا به حق حضرت عباس امسال کارم درست شه برم پیش شوهرم. دو ساله ندیدمش. نمیدونید چقدر سخته. ازت خواهش میکنم برام خیلی دعا کن حاجتمو بگیرم. ممنونتم

به خدا تک تک با چشم گریون دارم براتون صلوات میدم..انشاءالله به حاجت هاتون برسین دوست جونیام🙏🌷

منم بگید لطفا سپاس

و مریض بدحال منظوره ای ک داریم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

قبول باشه. من دیر رسیدم. اما التماس دعا دارم.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲