2410
2553
عنوان

بوت پوشیدن تو روزای گرم زمستون یا اواخر پاییز خیلی ضایعه

| مشاهده متن کامل بحث + 2409 بازدید | 26 پست

اگه بوت اسپورت داری بپوش باهاشون برو کوه

اینجوری هم لذتشو می بری هم اصلا ضایع نیس

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیم بوت دوچ ندارم 

یکمی تحمل کنی هوا سرد میشه بپوش ،چه ذوقی داری   

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2456

تو اصفهان یه ذره بارون میزنه ملت کاپشن و چکمه در میان...

اصن اینقد ختده دار میشه تو هوای خوب و مطبوع خودشونو میچپونن تو بوت و کاپشن

آقا الان دیگه اکثر ایران هوا به اون سردیا نمیشه چرا اینقد الکی پول به این چیزا میدین که مجبور بشین در هرشرایطی،بپوشین و موجب شادی ملت بشین😂😂😂

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
تو اصفهان یه ذره بارون میزنه ملت کاپشن و چکمه در میان... اصن اینقد ختده دار میشه تو هوای خوب و م ...

حالا این خوبه خداشاهده یه خانوم توتابستان توپارک پوشیده بود  من خیلی تعجب کردم من الان هم صندل میپوشم نمیتونم فعلا کفش اسپورت بپوشم 

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
تو اصفهان یه ذره بارون میزنه ملت کاپشن و چکمه در میان... اصن اینقد ختده دار میشه تو هوای خوب و م ...

☹️

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔

روانشناسان میگن واسه خودتون زندگی کنید نه بقیه.متاسفانه ملت ما متوجه نمیشن.

من به اندازه ی یک ابر دلم میگیرد وقتی از پنجره می بینم حوری(دختر بالغ همسایه) پای کمیاب ترین نارون روی زمین فقه میخواند.سهراب سپهری
2714
حالا این خوبه خداشاهده یه خانوم توتابستان توپارک پوشیده بود  من خیلی تعجب کردم من الان هم صندل ...

من یه نیم بوت لی دوساله خریدم... در کل دوبارم نپوشیدم

اونم مجبوری تو برف

وقتی میپوشم حس خفگی میکنم...نمیدونم اینا چطور این بلندارو میپوشن😕😕😕

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

والا بنظرم بوت ساق بلند مخصوص روزای سرده که پاهارو گرم نگهداره و یه چیز خیلی ضایع که تو فصل سرما پالتو میپوشن با نیم بوت با شلوار کوتاه بنظرم خیلی مسخرست 

والا بنظرم بوت ساق بلند مخصوص روزای سرده که پاهارو گرم نگهداره و یه چیز خیلی ضایع که تو فصل سرما پال ...

ینی میگی نیم بوت ضایع تره تا بوت تو روزای سرد؟

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔