2733
2734
عنوان

خااانمایی که نوزاد دارن بیان توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 56 پست
اها خداکنه بهداست ما هم بده شیر خشک

این شیرو از بیرون هم میتونی تهیه کنی قیمتش نصبت به اون یکی شیر ها خیلی مناسبه

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
جاری من پسرش دوماهگی هفت کیلو بود الان یک سال دوماهشه دوازده کیلو 

چاقه؟ دکتر برده؟

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب اخ چیکار کنم لاغر شه

آها میخای لاغر شه؟من فک کردم میخای چاق شه منظورم از حرفم این بود ک نگران وزنش نباش کم نیس

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
میترسم بزرگ شد همینجوری چاق بمونه لاغر نشه😭

ببین اولا که با یه پزشک حرف بزن 

بعدش اینو بگم دختر من همیشه دوسه ماه بزرگتر بهش میخورد ولی همین که شروع کرد چهاردست و پا و سختی های دندون اصلا آب شد بچم نگران نباش را میفته فعالیت میکنه لاغر میشه ولی با پزشک متخصص صحبت کن حتما

یارب نظر تو برنگردد...
چاقه؟ دکتر برده؟

وقتی پسرت بدنیا اومد چن کیلو بود؟نرمالش اینه ک وزنش تا آخر چهار ماهگی دو برابر بشه

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
2738
این شیرو از بیرون هم میتونی تهیه کنی قیمتش نصبت به اون یکی شیر ها خیلی مناسبه

اسم شیره چیه صباجون؟قیمتش بیرون چنده؟میشه عکس شو بدی؟بهداشت چجور سهمیه میده؟

ببخشید سوالام زیاده

اسم شیره چیه صباجون؟قیمتش بیرون چنده؟میشه عکس شو بدی؟بهداشت چجور سهمیه میده؟ ببخشید سوالام زیاده

اسم شیره یارانه ای هستن عزیزم  قیمتش بیرون ۱۸ هزار میخریم  بهداشت برا مادرانی که افسردگی بعد زایمان دارن میدن برای بچه های طلاق که مادر ندارن برای بیمارایی که به دلیل استفاده دارویی نمیتونه شیر بده خلاصه همین یه شیرو نمیدن برا بچه ها