2726
بارداری چندمتون هست

اولی 🤗

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عقيده دارم كه اموات بعد از مرگ ارتباطشون كلا با اين دنيا قطع ميشه و اينكه ميگن ميان به فاميلاشون سر ميزنن يا سر قبرشون حاضر ميشن رو نميدونم چرا اصلا قبول ندارم

حرف آخرو همیشه خدا میزنه

عقیده دارم برتربن و بالاترین نیروی عالم خداس

عقیده دارم ادم باید کم اما با کیفیت بخوره

عقیده دارم ادم باید کم بخوابه

عقیده ادم باید آرامش خودش رو به همه چی ترجیح بده و با کسی وارد بحث نشه

عقیده دارم نه باید از کسی آزرده خاطر بشی و نه کسی رو آزرده کنی

عقیده دارم در کار کسی نباید دخالت و قضاوت کنی

.

.

.

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
2728

معتقدم که درشرایط فعلی کشورمون بایدبا خائنین به منافع ملی(نیروهای گریزازمرکز) به شدیدترین وجه ممکن برخورد بشه اونایی هم که عامی و دنباله روهستن باید حتماً هدایت فرهنگی بشن تاریخ وفرهنگ غنی ایرانی رو بشناسن که ازروی جهالت ونفهمی نوکر کشورهای دیگه نشن یادبگیرن هروقت نون اینجا رومیخورن پشت بندش💩 💩کشورهای دیگه رو نخورن😊😊

مبارک؛ان شالله ب سلامت زایمان راحتی داشته باشی وهرچه زودتر کوچولوتوی بغلت باشه ب خوشی

ممنون خانم گل... 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

وسط این تاپیکم یه نطر میخاستم همسرم بابرادرش شریک کاری هست حالابرای فامیل من کارکردن وفامیل منم یکم امروزفردامیکنه حالامیخام اگه برادرشوهرم گف توهم بااین فامیلتون چی جواب بدم چی بگم

خدابامن است....
اي كاش ميشد صد تا لايك بزنم

😘😘😘یعنی عمیقا ب این موضوع رسیدم چون خودم تجربشو داشتم 😢

وسط این تاپیکم یه نطر میخاستم همسرم بابرادرش شریک کاری هست حالابرای فامیل من کارکردن وفامیل منم یکم ...

چیزی نگو.اگرم خواست تو رو وارد ماجرا بکنه بگو مسایل کاری به من ربطی نداره.به هیچ وجه طرف کسی رو نگه ندار و کاری نکن چون به ضرر خودت تموم میشه

امروز روز منه