2703
2553
عنوان

موی کوتاه سالم یا بلند سوخته و آسیب دیده؟ترجیح شما کدومه

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 35 پست
برنامه ای چیزی نیست تا آدم ببینه موی کوتاه بهش میاد یا نه😕بعد بره کوتاه کنه

اره والا

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه مدلی کوتاه کردین؟

ببین اسمشو نمی دونم یه مدل خوشگلی بود

که چتریش می ریخت رو پیشونی

بعد دو طرف مو ها خورد می شد و می یومد رو گوش ها

عقبشم تا روی گردنم می یومد

تو اینترنت پیدا کرده بودم بعد عکسه رو بردم ارایشگاه گفتم اینجوری می خوام

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2456
ببین اسمشو نمی دونم یه مدل خوشگلی بود که چتریش می ریخت رو پیشونی بعد دو طرف مو ها خورد می شد و می ...

ممنون.من موی کوتاه بهم میاد ولی رنگ کرده .

من نمیخوام دیگه رنگ کنم خسته شدم انقدر تارموهام نازک شدن 

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
برنامه ای چیزی نیست تا آدم ببینه موی کوتاه بهش میاد یا نه😕بعد بره کوتاه کنه

فقط امضات