2737
2734
عنوان

خواهش میکنم بیاین دیگه خسته شدم میخوام زار زار گریه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 146 پست
نمیزاری بگو

نه عزیزم نمیذارم

کاربری چهارممه😒                                                   خوبه چیزی به اسم"عمل زیبایی افزایش قد"وجود نداره وگرنه الان همه ی ایرانیا ۳ متر بودن😐
استاتر چرا اینقدر خودتو اذیت میکنی مردم همیشه حرفی برا گفتن دارن.منم اضافه وزن دارم خیلی ناراحتم دای ...

نه من جای توام که درکت کنم نه تو جای من😭😭😭😭😭

کاربری چهارممه😒                                                   خوبه چیزی به اسم"عمل زیبایی افزایش قد"وجود نداره وگرنه الان همه ی ایرانیا ۳ متر بودن😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما دوست داریم ببینیم  ی عسک بزار دیگه

باور کن حوصله ی عکس گرفتن ندارم بخدا

2731
ان شاءالله ب آرامش برسی 🙏🙏🙏🙏 بعدهم حسابی چاق شی 💙💙💙💙💙🙏🙏

ممنونم😭😭😭😭

تا چاق نشم به ارامش نمیرسم

نه من جای توام که درکت کنم نه تو جای من😭😭😭😭😭

به خدا الان داشتم چایی میخوردم یه شکلات دلم خواست برداشتم باهاش خوردم چاییم که تموم شد احساس کردم زهر مار خوردم بس که عذاب وجدان گرفتم..چاقی خیلی بدتر از لاغریه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
به خدا الان داشتم چایی میخوردم یه شکلات دلم خواست برداشتم باهاش خوردم چاییم که تموم شد احساس کردم زه ...

بله عزیزم هردو بده خوشبحال اونایی که هیکلشون خوبه

منم لاغرم قد 171وزنم 53...آنقدر حرص میخوری لاغرتر میشی باید بزنی ب بیخیالی خیلی غذا بخوری همین حرص ها لاغرتر میکنه

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
2738
منم لاغرم قد 171وزنم 53...آنقدر حرص میخوری لاغرتر میشی باید بزنی ب بیخیالی خیلی غذا بخوری همین حرص ه ...

اره والا حرص و جوشم زیاد میخورم

منم واس همین خیلی افسرده و گوشه گیر شدم احساس میکنم خیلی بی لیاقت و بی عرضم که یه ذره وزنمو بالا بب ...

هرچقدر بیشتر بهش فک کنی لاغرترم میشی

من برعکس از چاقی خستم با وزن کم باردار شدم اما الان تازه وارد ماه هفتم شدم ۱۳کیلو اضافه کردم 😢😢انقدر ک بفکرش بودم چاق نشم بدتر شدم

شمام برو پیش مشاور تغذیه خیلی خوب کمکت میکنن

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
هرچقدر بیشتر بهش فک کنی لاغرترم میشی من برعکس از چاقی خستم با وزن کم باردار شدم اما الان تازه وارد ...

اره عزیزم تو فکرشم ایشالا هر دومون به وزن دلخواهمون برسیم