2737
2734
عنوان

متولدین 76😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1076 بازدید | 99 پست
۱۸ماهه منتظرم

انشالله این ماه بارداری 😍😘 دارو مصرف میکنی؟ برا تحریک تخمک گذاری

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی گلم آره لتروزول

چند وقته دارو میخوری.... ببخشی خیلی میپرسم آخه منم یه بار سونو دادم دکتر گف تنبلی داری نگرانم 😥

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
چند وقته دارو میخوری.... ببخشی خیلی میپرسم آخه منم یه بار سونو دادم دکتر گف تنبلی داری نگرانم 😥

والا از اول که رفتم دکتر یا لترو دادن یا کلومیفن

نه عزیزم راحت باش

رادمهر پسر قشنگم عاشقتم عشق مامان همه کسمی تو🤩😘
2728
والا از اول که رفتم دکتر یا لترو دادن یا کلومیفن نه عزیزم راحت باش

آها... خب اگه هزینه برات مهم نیست آی وی اف کن 

فعلا میگم یه مدت بگذره ببینم چطور میشه بعد

توکلت بخدا باشه 😍😘

عزیزم علت سقطاتو بررسی کردی و. باردار شدی؟ 

نه بررسی نکردم ناخواسته باردار میشدم و خودشون همون روز اول میوفتادن این یکی هم یه ماه بعد سقط ناخواسته باز باروار شدم.ولی خداروشکر تاالان مشکلی نداشتم

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.
2738