2726
گوه خوردن اول طلاق بگیرن بعد برن سراغ اون کارا خیانت اصلا توجیه نداره بیچاره زنا واقعا مظلومن

واقعانم گوه خوردن و بازم دارن میخورن ..یکی دوتا نیس ک بشه جلوشون گرفت مردا کلا ذاتشون بده 

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بخدا یه زن از این کارا بکنه مرده بدبختش میکنه چرا رحم میکنید پررو بشن

ما زنا خودمونم بد میکنیم البت بعضی زنااا.‌وقتی میبینن طرف زن داره باز میرن تو زندگیشون..

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
یچی میگم ناراحت نشو ،، میگن زن بخودش نمیرسع میگن زن کوتاهی میکنه والا من دیدم زنم بخودش برسع مرد هنو ...

نشنیده بودم . چقدر خلاق . شما بهم بگو سینما رو زنو مرد میرن مشکلی نیست ؟؟؟

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
2728
ما زنا خودمونم بد میکنیم البت بعضی زنااا.‌وقتی میبینن طرف زن داره باز میرن تو زندگیشون..

آره واقعا اونوقت یه مرد هیچوقت نمیره یه زن مطلقه رو بگیره به صورت دائم بگیره هم خیلی کم پیش میاد

نشنیده بودم . چقدر خلاق . شما بهم بگو سینما رو زنو مرد میرن مشکلی نیست ؟؟؟

اره منم نشنیده بودم ولی میگن خیلی جالبع مگ ن ....اره هم زنا میرن هم مردا .این تا بهشونم میگی چرا ایجور میکنید اینومیگن.