2733
2734
عنوان

شوعر عصبی و دیوونه 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 74 پست
درسته حق با شماس  ممنون ازتون

خواهش عزیزم یه چیز دیگه اینکه گفتید ساده ترین حرف هم منجر به بحث بینتون میشه میدونی مردا بر خلاف زنها هستند ما زنها وقتی یه موضوع را میخوایم به مردمون بگیم اینقدر حاشیه چینی میکنیم که مرد فکر میکنه وای خدا خانوم داره مقدمه چینی میکنه واسه بحث پس اون گاردش را میگیره و حالا شما هی توضیح بده اونم فقط میشنوه که جواب بده و کم نیاره اما قبل از صحبت کردن باهاش اگه مثلا مامانش یه حرفی زده که تو میخوای گلایه کنی قبلش بهش بگو.اقایی من مامانت را خیلی دوست دارم اما امروز یه حرفی زد من یکم ازش رنجیدم اینجور شوهره حداقل میدونه تو سر جنگ نداری .حرفی را که میخوای بهش بزنی هیچ وقت نپیچون یه شفاف سازی براش بکن تا بدون موضوع بحثت چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش عزیزم یه چیز دیگه اینکه گفتید ساده ترین حرف هم منجر به بحث بینتون میشه میدونی مردا بر خلاف زنه ...

راستش عزیزم من بخاطر مشکلات زندگی خودو درگیر درس و کار کردم 

همیشه با خودم این جمله یادم یاد که دختر باید انقدر سرش شلوغ باشه که نتونه عاشق بشه 

منم همینم واقعا

ولی یه وقتایی دیگه کلافه می شم و می خوام بگم 

باید مستقیم بگم راست می گی

امروز حرفم این بود که چرا اعتماد بنفس نداری چرا میگی ضایع اس 

ولی واقعا فقط گارد میگیره

2731
صددرصد پرخاشگریش زودرنجیش واسه اونه..دهنش خشک نمیشه کف جمع شع یاچشای بی حال

چشماش بی حاله چون خوابش بهم ریخته اس 

دهنش نمیردونم خشکه یا نه ولی زیاد اب می خوره 

کف هم جمع نمی شه

چند سری گفت  یعنی تو هر دعوایی می گه  حتی یه سری که دیدم ترامادول می خوره گفتم چرا  ...

وای خدا لوس بازی درنیاربا تهدید بهش نگو ک اینجوری نگو 

بهش بگو دوست دارم باهام خوب حرف بزنی تو مواقع صمیمتتون 

نکن زندگیتو داغون نکن

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
چشماش بی حاله چون خوابش بهم ریخته اس  دهنش نمیردونم خشکه یا نه ولی زیاد اب می خوره  کف ه ...

اب خوردن زیادم جز اون علامش معلومه تازه کار که بی خواب شده ..نزدیکیتون چطوره ببخشیدا

2738
وای خدا لوس بازی درنیاربا تهدید بهش نگو ک اینجوری نگو  بهش بگو دوست دارم باهام خوب حرف بزنی تو ...

یه طوری می گه انگار چاقو گذاشتم زیر گلوش که با من بمون وگرنه گلوتو پاره می کنم 

عاقا جان اذیتی نمود خوب مگه مجبوری🤭🤭🤭

راستش عزیزم من بخاطر مشکلات زندگی خودو درگیر درس و کار کردم  همیشه با خودم این جمله یادم یاد ک ...

عزیزم دنیای الان با گذشته فرق میکنه شاید همین درگیر کردن خودت باعث این فاصله شده عاشق شدن هم جزیی از زندگی ادمه ادما با عشق زنده اند و این خودش یه نعمته اگه عشق تو زندگی نباشه ادم مثل یه رباط میمونه یه روز میرسه که پا به سن بزاری و حسرت این روزهات را بخوری جوری زندگی کن و عشق بورز که وقتی چهل سالت شد و به پشت سرت نگاه کردی حسرت نخوری که کاش این جور بودم خیلی ها را دیدم که خودشون را سرگرم کار کردن و تو چهل سالگی حسرت خوردن که کاش از زندگی لذت برده بودیم پول درس جوانی زیبایی عمر همه میگذره ولی اینکه چطور بگذره مهمه

کلا کمه از اول کم بود

شوهرت ب احتمال ۷۰درصد مصرف دارع دیگ بهش گیرنده چون هرچیزی ک عصبیش کنه مصرفشو میبره بالا..دست خودشم نیست پرخاشاش اتفاقااینجور ادما ب همسرشون خیلی وابستگی دارن تامیتونی خونگرم باش

2706