2726
عنوان

مبل جهیزیه م 😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1423 بازدید | 101 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با احترام عزیزم .هیچکدوم سلیقه من نیس خیلی شلوغن .کلاسیک بنظرم زیباتره مخصوصا برا جهیزیه

مرسی که نظر دادی عزیزم بله درست میگی پشیمون شدم 😂 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
نظر تو چيه  سليقم چطوري  راست بگيا😉

خیلی خوبه 😍 بخدا منم اینقد بی سلیقه نیستم 😂😂😂😑 فقط میخواستم بدونم بیشتریا کدوم سبک می‌پسندن

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
2728
درسته دقيقا موافق هستم😍

جهیزیه گرفتی؟ 

خیلی خوبه 😍 بخدا منم اینقد بی سلیقه نیستم 😂😂😂😑 فقط میخواستم بدونم بیشتریا کدوم سبک می‌پسندن

آهان باشه 

ولي الان چستر مد شد اگه خونت جا داره و دو دست ميخواي 

بگيري چستر هم بگير

لبخند بزن بگذار همه بدانند از ديروز قوي تر هستي🌈💫
آهان باشه  ولي الان چستر مد شد اگه خونت جا داره و دو دست ميخواي  بگيري چستر هم بگير

راستش چون میخوام مستاجر شم فعلا یه دست میگیرم انشالله برم خونه خودم یکی دیگم میگیرم 

مشغول خريد هستم

بسلامتی عزیزم... اگه وقت داری حرف بزنیم منم میخوام شروع کنم بخرم دیگه فقط میترسم پولم کم بیاد نتونم اون چیزایی که میخوامو بخرم😑😥

باشه درخواست ميدم قبول كن

مرسی عزیزم