2703
2553
عنوان

کیا مثل من از اینااا خوششون میاااد👮🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 5418 بازدید | 86 پست
یکم از سختیاش میگید من بیخیال بشم😂 چرا میگید از دور قشنگه   ماموریت ها و خطراش؟

حقوق کم 

همیشه اماده به کاره سر ناهار رنگش نیزنن باید پاشه بره 

تعطیلی خیلی کم داره 

مرخصی سخت میدن

گاهی رئیسا اذیت میکنن واسه نشون دادن قدرتشون یختگیری های بیجا دارن

خطرشم که خب همیشه وجود داره

البته مجرده هنوز....تو خانواده ی شوهرم شاید ۲۰ تا پسرخاله هاش نظامی ان یگان ویژه..راهنمایی رانندگی..ستاد مرکزی..کلانتری و....

پسرخاله شوهرم نوپو تهرانه یعنی افتضاااااح سخته واسشون.تماااام این ی ماهه لب مرزه مهران بود فکر کنم هنوزم هست

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
حقوق کم  همیشه اماده به کاره سر ناهار رنگش نیزنن باید پاشه بره  تعطیلی خیلی کم داره  ...

خیلی سخته😍

20 تا پسر خاله؟  ماشالله😂

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی سخته😍 20 تا پسر خاله؟  ماشالله😂

اره 

۳ تا خاله داره هرکدوم ی دوجین بچه دارن همه پسراهم از دم نظامی شدن😐گاهی شوخی نیکنن میگن خودمون ی کلانتری بزنیم از استوار تا سرگرد توشون هست😂😂شب عروسیم بعد تالار طرف ما بعضی ها میمونن تو خیابون بزن برقص میکنن ماهم واستاده بودم اقایون میرقصیدن مردمم باهامون میرقصیدن یهو گشت موتوری پلیس اومد نگهداست تا خواست دهنشو واکنه گیر بده ی ۱۵ ۱۶ تا کارت پلیس اوردن جلوش😂😂بنده خدا خنده ش گرفت رفت

گاهی به درد میخورن خلاصه😁😁

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
اره  ۳ تا خاله داره هرکدوم ی دوجین بچه دارن همه پسراهم از دم نظامی شدن😐گاهی شوخی نیکنن میگن خ ...

😂😂😂😂😂😂😂😂جالب بود 3 تا خاله 20 تا پسر نظامی🤐😂🤐

اره بعضی اوقات به درد میخورن😂

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
2720
خانومی یه سوال   حجاب همسر برادرتون چطوره؟   منظورم اینه  مثل سپاهیا خیلی به حجاب اهم ...

معمولیه 

نه بی حجابه نه باحجاب 

مانتوییه ولی بد حجاب نیست

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
یکم از سختیاش میگید من بیخیال بشم😂 چرا میگید از دور قشنگه   ماموریت ها و خطراش؟

یه استرسی همیشه همراه خودت و خوانوادت خواهد بود - توی نظام همیشه درجه، ارشدیت داره یه کسی که درجه اش اگر بالاتر باشه حتی سن کمتر و خدمت کمتر باشه باید دستور گوش کنی - دستور مافوقتو حتی اگر اشتباه باشه باید عمل کنی - زمان و مکان مال خودت نیست محل زندگی ،مسافرت و استراحت متأثر از شغل میباشه

آباد باشی ای ایران  آزاد باشی ای ایران  از ما فرزندان خود  دلشاد باشی ای ایران

داداش من😍

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
داداش من😍

خوشا به حالت😁

2714
همشون که جذاب نیستن اونایی که قدبلند هیکلن جذابن اون لاغرا که زشتن

اره اینو موافقم