2737
2734
عنوان

بالاخره شوهرم راضیم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 24 پست
ی هفتس مهمون داشتم بابا مامان شوهرم خونم اشغال دونی کلی کار عقب افتاده داشتم اما چ میشه کرد دیگه

برگشتی جمع کن بابا برو خوش باش کار خونه همیشهههه هست

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی هفتس مهمون داشتم بابا مامان شوهرم خونم اشغال دونی کلی کار عقب افتاده داشتم اما چ میشه کرد دیگه

بقول شوهرت کار همیشه هست نیم ساعت نی نی سایت بزار کنار سرویس ها رو بشور یه جارو بکش لباس چرک ها رو بزار تو سبد برو عشق حال 

2728
برو عزبزم برو زنی که گردش نره ارج نداره خخخ حالا عاشق هم هستید یا نه خخخ،،،،، اهل دلا ش گرفتن؟؟  ...

۵ سال باهم بودیم بعدش ازدواج کردیم

تفاهم داریم

همم دوس داریم

من خیلی عاشق نیستم و نبودم چون معتقدم عاشق بودن مث زنجیر ادمو اسیر میکنه( نظر منه) و چشاتو کور

ولی دوسش دارم

۵ سال باهم بودیم بعدش ازدواج کردیم تفاهم داریم همم دوس داریم من خیلی عاشق نیستم و نبودم چون معتقد ...

شوخی بود،،، صبح یکی تاپیک زد شدهرم برام گوشواره خریده عاشق هم هستیم ولی زنی که خرج نداره ارج نداره،، هی زنگ زد چی بخرم برات فکز کرد نظرم عوص میشه منم گفتم گوشواره ماه گذشته النگو خریده،،،،،،، خلاصه بجه ها خوردنش قفل کرد خخخخ

۵ سال باهم بودیم بعدش ازدواج کردیم تفاهم داریم همم دوس داریم من خیلی عاشق نیستم و نبودم چون معتقد ...

منم عاشق نیستم ولی خیلی احترام میزارم و دوسش دارم ولی عاشق نمیدنم؟ ولی اون چرا 

2738