2410
2553
عنوان

یه همچین دخترایی بعد ازوداج چجورین با شوهرشون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 23 پست
من خودم ازینام .. با همه .. ولی واسه کسی ک دوسش دارم برعکسم .. کاملا برعکس  مغرور هم نیستیم 😐

جلو خاله و عمه و عمو و دایی هم مغرورین؟ یا فقط واسه فامیلای دور و غریبه ها؟

اگه یه بزرگتر مثل عمو و دایی بدون منظور یه شوخی کنه باهاتون در مورد مجرد موندتون، اگه مجرد باشین، به ...

کلا ما خیلی رسمی هستیم و در حد احوالپرسی ، نمیتونم این سوال چی جواب بدم ، اما بخاطر شخصیتم کسی تا حالا از این شوخیا نکرده باهام...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه خیلی با احترام و صبور و اروم هستن اینو خواهر شوهرم راجع بهم میگه خودم یکیشون هستم وقتی شوهرم ا ...

فامیلای نزدیکتونم میگفتن نمیشه بهش گفت بالای چشش ابرو یا فقط فامیل و آشناهای دور یه همچین فکری در موردتون میکردن؟

جلو خاله و عمه و عمو و دایی هم مغرورین؟ یا فقط واسه فامیلای دور و غریبه ها؟

من ک خودم ۵تا عمو دارم .. جلوی همشون همین طوریم .. مغرور نیستم فقط عادت ندارم ک بخوام باهاشون زیاد صمیمی رفتار کنم. خیلی دوسشون دارم و دوسم دارن .. اکثرا با دور و نزدیک هم ی جور رفتار میکنم .‌ فقط خوب خونه ی عمو و اینا از لحاظ های دیگ یکمی راحت ترم نسبت ب غریبه ها 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2720
فامیلای نزدیکتونم میگفتن نمیشه بهش گفت بالای چشش ابرو یا فقط فامیل و آشناهای دور یه همچین فکری در مو ...

عمم بهش گفته بود

من کلا با فامیل رابطه ای نداشتم چون از حرف و غیبت خوشم نمیاد

اگه یه بزرگتر مثل عمو و دایی بدون منظور یه شوخی کنه باهاتون در مورد مجرد موندتون، اگه مجرد باشین، به ...

من جوابشو میدم رک هم میزارم تو بشقابش کسی حق نداره با شوخی دل ادموبشکنه 

ابجی جونه منم اینجوریه خاله و مامان بزرگ و عمه و ... کسی حرات نداره بهش بگه یه لیوان اب بده و یا حرفی بزنه البته بی ادبی نمیکنه اما از اول رسمی و خشک با بقیه تا کرده کسیم جرات نداره چیزی بگه ولی با خانواده درجه یک یعنی من و مامان بابا و داداشم بی اندازه صمیمی و شوخ و مهربونه مطمئنم واسه شوهرشم همینجدریه اما واسه خانواده شوهر باز میشه جدی و خشک

2714

منم با فامیلا اصلا صمیمی نمیشدم

الانم کسی نمیتونه حتی راجعبه خوبی شوهرم نظری بده اصلا اجازه نمیدم تو جمعی که خودش نیس برا غیبت اسمشو بیارن 

کسیم پشت بقیه غیبت کنه طرف اونی که نیسو میگیرم میگم حتما دلیل داره رفتارش

دخترعمه هام میگفتن فلانیمجردی خیلی اخمو بود و رو نمیداد ازدواج کرده یکم بهتر شده 😁

البته اخلاقم با خانواده همسرم خیلی خوبه بگو بخندمیکنم

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍