2733
2734
عنوان

خانمها با هر روشی که باردارشدید میآید لطفا😊

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 39 پست
اگه مشکل تخمک نداشته باشی که ایشالا نداری میمونه تایم رابطه اونم تنظیم به کمک خدا میشه ، تا حالا سون ...

مشکل تخمک ندارم 

سونو فولیکول یبار دادم ۲۰و۲۲و۱۵بود سایزشون 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
مشکل تخمک ندارم  سونو فولیکول یبار دادم ۲۰و۲۲و۱۵بود سایزشون

پس تایم گیریتون بده ، از اول پری حساب روز اول پریم حساب میشه بشمر تا ۱۴ همون شبو فردا رابطه و خلاص ، ایشالا به همین راحتی که من گفتم میشه ، خرمام زیاد بخورین ، به شوهرتم پیاز خام حتی با صبحانه هم   بده بخوره

خدایا به حق بزرگواری و بخشش خودت درهای رحمت رو به روی ما بندگان خطاکارت باز کن که جز تو پناهی نداریم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس تایم گیریتون بده ، از اول پری حساب روز اول پریم حساب میشه بشمر تا ۱۴ همون شبو فردا رابطه و خلاص ، ...

همیشه این کارو میکنم  یبار که خارج رحم شد بعد اونم که دیگه جواب نداد دکتر بهم گفت به احتمال زیاد رحمت سرده که طب سنتی وقت گرفتم برای آذر ماه بهم وقت داده 

چشم مرسی عزیزم 😍

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

سلام منم دقیقا مهرماه دوسال اقدام بودم البته پارسال یه سقط هفت هفته داشتم نه خودم نه شوهرم هیچ مشکلی نداشتیم حتی یدفعه با مصرف کلومفین ۴تا فولی بالغ داشتم اما نمیشد که نمیشد تا این که ماه پیش به پیشنهاد خواهرم رفتم چله خونه حضرت فاطمه و دارو گیاهی هم خوردم و کلی عفونت ازم خارج شد و در کمال ناباوری همین ماه حامله شدم.تا قبلش میگفتم شاید چله خرافات باشه اما الان کاملا ایمان آوردم. به امید خدا فردا هم میخوام برم سونو قلب برام دعا کنید همه چیز خوب باشه 

2731

اره احتمالشم هه س من عسل و خرما و پیاز کارشو کرد برامون آخه منو شوهرم به این سه ماده بندیم  

خدایا به حق بزرگواری و بخشش خودت درهای رحمت رو به روی ما بندگان خطاکارت باز کن که جز تو پناهی نداریم .
سلام منم دقیقا مهرماه دوسال اقدام بودم البته پارسال یه سقط هفت هفته داشتم نه خودم نه شوهرم هیچ مشکلی ...

ایشالله که همه چیز خوب باشه عزیزم

اره احتمالشم هه س من عسل و خرما و پیاز کارشو کرد برامون آخه منو شوهرم به این سه ماده بندیم   &n ...

پس منم بند بشم بهشون فکر کنم جواب بده 😉

ممنون. انشالله که شما هم هر چه زود بارداربشی.

و همچنین تمام منتظرا آخه من خودم می دونم انتظار چقدر سخته تا این حد که ایندفعه روز موعد پریودم تمام علایم کمردرد و دل درد شدید داشتم که مطمئن بودم دارم پری میشم کلی ناراحت شدم غصه خوردم به شوهرم گفتم دیگه این ماه چیکار کنم کجا برم. اما فرداش تستم مثبت شد و خدا دلمو شاد کرد.خدایا شکرت...این شادشدن رو برات آرزو میکنم.

2738
ممنون. انشالله که شما هم هر چه زود بارداربشی. و همچنین تمام منتظرا آخه من خودم می دونم انتظار چقدر ...

ممنون عزیزم 😘😘

ایشالا فندوق تو صحیح و سالم بغل بگیریش 😍