2733
2734
عنوان

گشنمه ولی مسواک زدم...ماکارونی مونده از شام

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای بگیر بخواب بابا سر شب هم ماکارونی بخوری تا آخر شب هضم نمیشه الان که دیگه هیچی تبدیل به تَلی از ...

دیر گفتی کامنتابه اول از راه به درم کرد دارم میخورم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
خب بچه شیر میدی بدنت دچار ضعف میشه ، طبیعیه که نیاز به خوردن شیرینی داشته باشی تا بتونی انرژی از دست ...

عذاب وجدانم کلا تموم شد با حرفات.😂😂مرسی💋

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞
2728

ممنونم از همیاری همه دوستان پن با نونومیل کردم و بعد هم یک لیوان شربت لیمو ترش خوردم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2738
😂‌‌‌‌‌‌‌‌عزیزم واقعیته . بیشتر تحت تاثیر ذهن چاق میشیم ، ذهنت رو کنترل کن تا وزنت همیشه اوکی باشه

آده بابا پن بیشتر میواک زده بودم حوصله نداشتم 

وگرنه من دوران شیردهی اسکلت میشم

من خودم کوردم شوهرم ترکه.ترکا زیاد اهل غذاهای شیرین نیستن یعنی اصلا نیستن.من برا خودم فسنجون بذارم ب ...

فسنجون شیرین ندوس

شهرت،قدرت و ثروت همه پوچ است و فانی   تنها محبت است که جاویدانست و باقی