2726
عنوان

کسی تا حالا از دانشگاه فرهنگیان انتقالی گرفته یا مهمان بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 20 پست
تو این دو ماه روزی ۱۰ یا ۱۲ ساعت خوندم

ممنون عزیزم...برای منم دعا کن شرایطم سخته واقعا هم فرهنگیان رو میخام....یه سوال دیگه شهری ک زندگی میکنین کوچیکه یا بزرگ ...چون بومی پذیره میگم...ما شهرمون کوچیکه تعداد محدودی میخان میخام ببینم شانس قبولی دارم یانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم...برای منم دعا کن شرایطم سخته واقعا هم فرهنگیان رو میخام....یه سوال دیگه شهری ک زندگی می ...

شهر ما هم کوچیک بود

با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هر چه خواهی کن
بعد یه سوال دیگه عزیزم کتاب کمک درسی هم خوندی یا فقط همین کتاب درسی رو ...چون من فقط کتاب درسی دارم ...

بله برا عربی تخصصی ادبیات تخصصی اقتصاد گرفتم اگه بتونید برا علوم اجتماعی و فلسفه منطقم بگیرید خیلی خوب بودن دین وزندگی ام داشتم فقط همونو مبخوندم اصلا کتاب دینی نخوندم

2728
ممنون عزیزم...برای منم دعا کن شرایطم سخته واقعا هم فرهنگیان رو میخام....یه سوال دیگه شهری ک زندگی می ...

ایشالله موفق میشی سال دیگه ظرفیت از امسالم بیشتره بشدت کمبود معلم هست فقط تلاش و توکل و اراده خدارو فراموش نکن از خدا بخواه و تلاش کن 

بله برا عربی تخصصی ادبیات تخصصی اقتصاد گرفتم اگه بتونید برا علوم اجتماعی و فلسفه منطقم بگیرید خیلی خ ...

ممنون عزیزم....من با دوستم داریم میخونیم اون کتاب خیلی خریده ازجایی ک فعلا شرایط کتاب خریدن ندارم قرار شد من از رو کتاب درسی بخونم بعد مشکلاتمون رو باهم حل کنیم کتاب تست هم بعد دور دوم ک خوندم میزنم....خیلی لطف کردی جواب سوالامو دادی انشالا بتونی منتقل شی بری نزدیک دختر کوچولوت