2737
2734
عنوان

تبعیض بین جاری ها و حتی پسرای خانواده

| مشاهده متن کامل بحث + 2191 بازدید | 70 پست
هعی ببینیم چی میشه یه بار دیدیمش ساکت بنظر میومد

از همون ساکتا باید ترسید دیگه😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه حرفی بارشون کردی؟من از وقتی دیدم شرایط اینجوریه جواب هر حرفی رو دادم و نذاشتم تو دلم بمونه اما در ...

اخه واسم مهم نیس یه مشت بی عقل کوتاه فکر بخوان تحویلم بگیرن برعکس فکر میکنم باید مواظب باشم منو تا سطح خودشون پایین نکشن فقط وقتی بی محلشون میکنم واقعا بهم حال میده تازه فکر میکنم در سطح خودم دارم رفتار میکنم

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
اخه واسم مهم نیس یه مشت بی عقل کوتاه فکر بخوان تحویلم بگیرن برعکس فکر میکنم باید مواظب باشم منو تا س ...

راس میگی.من چون اینجا تنهام دلم نمیخواد شکراب باشم باهاشون برا همین کارم شده مراعات.حرفمو میزنما اما بدی نمیکنم.اما انگار باید مث خودشون سرد و سنگ بودنو امتحان کنم

2728
راس میگی.من چون اینجا تنهام دلم نمیخواد شکراب باشم باهاشون برا همین کارم شده مراعات.حرفمو میزنما اما ...

امتحان کن حال میده به جاش دوست پیدا کن بیشتر با خانوادت تلفنی حرف بزن

امتحان کن حال میده به جاش دوست پیدا کن بیشتر با خانوادت تلفنی حرف بزن

با خونواده م که خیلی حرف میزنم اما دوست خاصی ندارم و بیشتر با همسرم هستم و تمام

با خونواده م که خیلی حرف میزنم اما دوست خاصی ندارم و بیشتر با همسرم هستم و تمام

بسه دیگه قوم شوهر دوست نابابن ادمو به دیو تبدیل میکنن    باهاشون خوب نباشی راحتتری

2738
بسه دیگه قوم شوهر دوست نابابن ادمو به دیو تبدیل میکنن      باهاشون خوب نباشی راحتتر ...

قبلا فک میکردم با هر کی خوب باشی اونم کم کم باهات خوب میشه.اما این خانواده شوهر من واقعا هر کاری کنی همینن.انگار از من کینه دارن.اره دیگه نمیخوام برام مهم باشن.بی محلی میکنم

منم یه جاری دارم خیلی چاپلوسه انقدی که چاپلوسی بچه تو گهواره رو هم میکنه و با این کارش خیییلی خودشو عزیز خواهرشوهرام کرده و یه جوری خودشو واسه اونا عزیز کرده که من اصلا دیده نمیشم و متاسفانه وقتی میبینم انقد تبعیض قائل میشن ناراحت میشم اگه شوهرم خونه نباشه اصلا نمیان خونمون اگه شوهرم خونه باشه میان دیدن برادرشونو بعدم میرن پیش جاریم