2703
2553
عنوان

فشار خون مامانم لطفا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 21 پست
من اره مامانم دوره پیش ما نیست شهرستان هست برادرم پیششه ولی لازم شه میارن تهران

ی متخصص دکتر هست توی تهران دکتر هدایتی بین مریض برید پیشش خودش لازم باشه اکو میکنه دستگاهشو داره دکتر فوق العاده ای هست دارو میده مادرتون دیگه فشارش بالا نمیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانم قند هم داره قرص اعصاب هم میخوره    

خب پس حتما یه چکاب قلب باید بره حتماااا ها پشت گوش نندازید عزیزم چون دیابت داره هر سال باید یه اکو قلب و تست ورزش بره منم مادرم دیابت داره و فشار خون هرسال میبرمش چکاب امسال یکم دیر شد یه هفته تموم فشارش هجده بود بردم دکترش قرصاشو عوص کرد 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2720

دکتر و دوا و دارو درست

ولی در برنامه غذایی مادرتون حتما حتما سیر خام را قرار بدید. تا داخل پیاله ماست سیر خام و کدو تازه رنده کنید و با هر وعده غذاش بخوره که خیلی خوب فشار را پایین میاره. نمک را هم که محدود کنید البته

توکل به خدا ان شااله درست میشه

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!