2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وقتشو ندارم فریز کردم گزاشتم فریزر موقع درست کردن فقط تخم مرغو ادویه بزنم قالب بزنم سرخ کنم😋😋

من قالبشوندارم بادست میشه گردش کنم 

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

آخه این همه سسسسسسسیییییییرررررررر ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

چه خبررررررررررتههههههه ؟؟؟؟  

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
خمیر نون باگت رو از کجا بخریم یا منظورت خمیر  تو نون باگته؟

خمیر تونون باگت. یا یه نصف باگت سالم بزار . خشک بود با اب اون‌استکان نرمش کن دستگاهت خراب نشه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
من قالبشوندارم بادست میشه گردش کنم 

با دست که نمیشه. با دو تا قاشق میشه. بایک قاشق بردار. با قاشق دومی شکلش بده توقاشق اولی ، و با کمک قاشق دومی، فلافلو رها کن از قاشق اولی.

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2738
این همه گوز درست کردی😩

زیره که توش ریخته میشه کلی از نفخشو میگیره. چندبار ابش عوض بشه توی۲۴ساعت بازم کلی از نفخش گرفته میشه.

با دست که نمیشه. با دو تا قاشق میشه. بایک قاشق بردار. با قاشق دومی شکلش بده توقاشق اولی ، و با کمک ق ...

وای چقدر سخت.

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
این همه گوز درست کردی😩

چیییییی😂😂😂

خمیر چنتا نون برا یه کیلو نخود

برای یک کیلو نخود خمیر دو الی ۳باگت. من گاها باگت هایی رو که میمونه، با اب اون استکان نرم کرده و با همون باگت کامل، درست میکنم. خمیر توش یا باگت کامل فرقی نداره. یا خمیره داخله ۳باگت. یا نصف باگت بزرگی.

تخم گشنیز و خمیر نون باگت چقد باشه؟ من تا حالا درست نکردم البته از بوی نخود بدم میومد، ولی با این ...

اصلا با این همه ادویه بویی نمونه. اتفاقا انقدر خوش عطر میشه که مثل من هفته ای ۳بار درست میکنی. خمیر باگتو بالا توضیح دادم. تخم گشنیز آسیاب شده ۱قاشق مرباخوری پر برای یک‌کیلو نخود.‌۱کیلو نخود  برای دو نفر میشه  ۶بسته ،یعنی۶وعده. که من فریز میکنم.

وای چقدر سخت.

با قالبش که خیلی اسونه. قالبش ۶الی ۸تومن شده الان. من دو سه تا سایز مختلف دارم. متوسطش بهتره. ریزش وقت گیره. بزرگش برای کتلت خوبه. متوسطش نرمال تره

2706