2733
2734
عنوان

نی نی میخام خو😪😪😪😪

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 44 پست
من این ماه کلومیفن خوردم دوتام فولی آماده داشتم.همش از دوقلو میترسم 

وای منم می‌خوام ولی میترسم از اینکه نتونم بهشون برسم 

آخه بدنم ضعیفه میترسم شیرم کم باشه سیر نشن یا ضعیف بدنیا بیان از اینا میترسم 

مگه نه مشکلی با بزرگ شدن و گریه کردنشون ندارم

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
واي ياداون تاپيكه افتادم اونم شوهرش مث شمابود🤣🤣🤣بعدخانومابهش ميگفتن باقاشق قايمكي بريزتو يعني اما ...

😂😂😂😂😂

نه میخام خودشم بخاد آخه قبلی ناخاسته بود امادگی نداشتیم اصلن الان میخام خودشم بخاد

خوشبختی یعنی خانوادمون ۴ نفره شده😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه پسر دارم یکی هم چند ماه پیش سقط کردم دکتر گفت بعد دوماه میتونی دوباره اقدام کنی الان هرچی میگم به ...

اخی الاهی سقط چرا 

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
وای منم می‌خوام ولی میترسم از اینکه نتونم بهشون برسم  آخه بدنم ضعیفه میترسم شیرم کم باشه سیر ن ...

میشه یعنی بعدیه منم دوقولو بشه☺️

2728
میشه یعنی بعدیه منم دوقولو بشه☺️

ایشالا که میشه عزیزم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
وای منم می‌خوام ولی میترسم از اینکه نتونم بهشون برسم  آخه بدنم ضعیفه میترسم شیرم کم باشه سیر ن ...

من کلا با موضوعیت قضیه مشکل دارم 😂😂😂

من عاشق نوزادم به شوهرم گفتم بچه بیاد تا یه سال کار خونه هییییچی نمیکنم.

فقط میخوام با بچه کییییف کنم،حاضرم اولی یه سالش شد دومی بیاد ولی دو قلو نه،البته تهش هر چی خدا بخواد 🤭

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
آره میتونیم از لحاظ اقتصادی مشکلی نداریم قبلن میگفت پاییز الانم میگه ساله بعد نمیخام بچم نیمه دومی ب ...

چرا نمیخوای نیمه دومی بشه میدونی برای مدرسه رفتنش چقد خوبه فکن بچه ای که شهریور دنیا اومده و تازه وارد ۷ سال شده چقد سختش میشه بره مدرسه تا بچه ای که زمستون سال قبلش دنیا ا مده و ۷ سالو نیمه باید بره مدرسه از نظر عقلی هم یکم بزرگتر میشه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2738
چرا نمیخوای نیمه دومی بشه میدونی برای مدرسه رفتنش چقد خوبه فکن بچه ای که شهریور دنیا اومده و تازه وا ...

من برام مهم نیست همینارم بهش گفتم بنظر بهونه میکنه بیشتر😪

من کلا با موضوعیت قضیه مشکل دارم 😂😂😂 من عاشق نوزادم به شوهرم گفتم بچه بیاد تا یه سال کار خونه هی ...

منم عشق بچه ام 

ایشالا خدا بهت یه نی نی بده که اصلا وقت سر خاروندن نداشته باشی بری باهاش عشق و حال کنی 

بله عزیزم همه چی دست خداس

یهویی شد 13 هفته بودم افتادم به خون ریزی 

اخی عب نداره بازم خدا بهت میده

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
من برام مهم نیست همینارم بهش گفتم بنظر بهونه میکنه بیشتر😪

گولت زده گلم دوماه وقت داری بچه ات نیمه اولی میشه 

من و مامانم آذر حامله شده شهریور بدنیا اومدم پس وقت هست

منم عشق بچه ام  ایشالا خدا بهت یه نی نی بده که اصلا وقت سر خاروندن نداشته باشی بری باهاش عشق و ...

بیا برای همدیگه دعا کنیم 😘😘😘😘

ایشالا همیییییین ماه بیبی چک مثبتتو بذاری 😍😍😍😍

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
بیا برای همدیگه دعا کنیم 😘😘😘😘 ایشالا همیییییین ماه بیبی چک مثبتتو بذاری 😍😍😍😍

ایشالله عزیزم حتما برات دعا میکنم 😊

برای من که این ماه رد شد ماه دیگه انشاالله میزارم 🤗

هر چند که این ماهم مثبت شد ولی کاذب بود 🤪

یچیزی بگم

من همه راه ها رو برای راضی شدن همسر امتحان کردم

هیچی بهتر از مقابله به مثل نیست

از بدی بچه بگو

بگو اه چیه 

میخوام‌بخودم برسم بچم تازه از اب و گل درومده

دیگه نمیخوام

بچه کوچیک دیدی بگو خدا صبرتون بده

بعد ی مدت میاد میگه بیا🤣

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2706