2726
عنوان

شوهرا شما هم به لباس پوشیدنتون گیر میدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1609 بازدید | 72 پست

من عقدم فعلا ازین مشکلات دارم خدا ب داد بعد عروسیم برسه🤦‍♀️😂

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
کلا ما زنا مششکل داریم شوهره مادر مرده هرجور باشه ها یه ایرادی. ازش درمیارم نگاه کنه جنبه نداره نکنه ...

😂اره والا اینو درست میگی

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشكل كه نداره اخه ادم موقع غذادرست كردن روغن ميپاشه يايكي سرزده بيادخونه 😁هركي يجوريه واختياردارخود ...

غذا درست میکنک یه تاپ دارم فقط اونو میپوشم که لباسای دیگم نو بمونن سرزده ام هرکی بیاد مجبوره چند دقیقه پشت در منتظر باشه دیگه اینقد راحته اصلا ادم خوابشم عمیقه

برسه روزی که منم تیکر بزنم
2728
نه والا من توخونه با پیژامه هم بگردم، بخ چشم اون سخسی میام🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😑

قربون امضات خیلی خوشم اومد از امضات

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
غذا درست میکنک یه تاپ دارم فقط اونو میپوشم که لباسای دیگم نو بمونن سرزده ام هرکی بیاد مجبوره چند دقی ...

عزيزم اندامت لابدهيچ مشكلي نداره وسوسكي هست ديگ من شيمك دارم😐🤣🙈

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘
عزيزم اندامت لابدهيچ مشكلي نداره وسوسكي هست ديگ من شيمك دارم😐🤣🙈

منم یکم دارم ولی خب این منم که باید خودمو هرطور که هست دوستداشته باشم الان لخت نگردم کی بگرم وقتی بچه داشتم? چاقم شده بودم چند وقتی هست لاغر شدم دوباره

برسه روزی که منم تیکر بزنم