2726
عنوان

میخوام هرچی تو دلمه بارشون کنم پاشم بزنم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 86 پست
چیزی نگو کینه ها و ناراحتی هارو تو دلت بکش کم تر برو خودتو خراب نکن بذار اگ اونا بد هستن بد بمونن.جی ...

عزیزم اون نا نجیبه.اینا دقیقا مثل همون زنداداشتن.من بااینا هیچ کاری ندارم.مگه خرم بیخودی بپرم به کسی.

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا به حق این ماه خدا به دلت صبر بده عزیزم نفس عمیق بکش از خدا کمک بخواه

ممنون گلم.ایشالا که همیشه خوش باشی❤❤😘😘

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2728
پدربزرگ منم خیلی درحق مادرم بد بود...مامانمم مظلوم..اخرش پدربزرگم با اون اخلاقش مریض شد خودش از مادر ...

این همچین حرفی بزنه رک میگم حساب ما دوتا برا اون دنیاست

عزیزم اون نا نجیبه.اینا دقیقا مثل همون زنداداشتن.من بااینا هیچ کاری ندارم.مگه خرم بیخودی بپرم به کسی ...

دور از جون.منم دلم گرفته بود اینارو کفتم ازش بدم میاد بخدا قسم مجرد بودم هرجی بهش میکفتم درد و دل میکردم میرفت میذاشت کف دست داداشم داداشمو مینداخت ب جون من بعد کلی دعوا با داداشم الان جندین ساله دیگ ن با خودش ن با داداشم حرف نمیزنم اخه این درسته خبر چینی میکرد؟ دو بهم زنی میکرد؟

یه بار بهش گفتم بیا ازم عکش بگیر میخام بذارم رو پروفایل لاینم تازه گوشی خریده بودم بلد نبودم سلفی بندازم به خدا عکسمم نذاشتم رو پزوفایلم رفته بود به داداشم گفته بود داداشمم کلی حرف و فحش داد جون این جیزا رو بد میدونستن خانوادم.

یه بارم رفته بود ب داداشم کفته بود لیلا دوست پسر داره انداخته بود ب جون من.

اما خدا جواب جفتشونو داد پسرش ۴۰روزه بود دوست پسر پیدا کرده بود من میدونستم اما ب کسی نگفتم ترسیدم چون بهم گفنه بود یه شماره پیدا کردم طرف پولداره بیا ازش پول بکشیم منم قبوب نکردم. بعد خودش دوست شده بود گندشم در اومد  داداشم فهمید کلی دعوا کردن اخرم برگشتن بهم خدا ازش نگذره من ک نمیگذرم

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
دور از جون.منم دلم گرفته بود اینارو کفتم ازش بدم میاد بخدا قسم مجرد بودم هرجی بهش میکفتم درد و دل می ...

خدا از همچین آدمایی نمیگذره خیالت راحت

ممنون عزیزم شمام همینطور کنار همسرت    

فداتشم مهربونم❤❤

ممنون عزیزم شمام همینطور کنار همسرت    

خیلی خودمو نگه داشتم ولی آخرش نتونستم.هرچی که تو دلم بود با گریه همشو گفتم.از شانس بد دایی همسرمم اومد دید گریه میکنم.منو خیلی دوس دارن.انقد ناراحت شد ک نگو.همه هم حقو دادن بهم .بعدم گفتم اون دنیایی هم هست همه چیز تو این دنیا نیست.اومدم بیرون