2733
2734
عنوان

کیا تابع طب سنتی اسلامین و از بدو تولد واکسن به بچهاشون نزدن

| مشاهده متن کامل بحث + 9844 بازدید | 343 پست
اینارو دکترم بلده محکمم سرحرفش هست برا همش هم درمان  وراه حل طبیعی داره مثلا اینکه در حال حاضر ...

ن فقط میخوام بدونم  هر چیزی ارزشه اینو داره که آدم بدونه راجب بهش  

اگه یه بچه های هیچ واکسنی نزنه بعد بلاخره آبله مرغون بگیره  مقاومت بدنش بدون واکسن خیلی کمه چیکار باید بکنه طب اسلامی جایگزین واکسن چیزی داره یا طفلای معصوم بخاطر یه بیماری ریشه کن شده نابودن میشن

بحث کردن با آدمای احمق مثل کشتن مگس رو صورتته  هرچقدرم محکم بکوبی اون فرار میکنه و این تویی که یه سیلی محکم خوردیو باز مجبوری وز وزشو تحمل کنی 

من ترورت نمیکنم بیماریهای مثل فلج اطفال ،سرخک سرخچه وهپاتیت بچه من رو تهدید نمیکنن که نگران واکسن زدن یا نزدن بچه شما باشم خود بچه هاتون اگه خدای فلج اطفال بگیرند ومجبور. به استفاده از عصا بشن یا کزاز بگیرن و دردناک فوت کنن یا هپاتیت یا ،،،،ممکنه یه روز از شما بپرسند چرا ؟؟؟؟

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی چه شوهر و خانواده شوهره خوبی داری استارتر من همیجین کاریو اگه با بچه خودم انجام بدم شوهرم  بعد هر سرماخوردگی ساده منو پرت میکنه از خونه بیرون والا  خانواده شوهر که نگم برات

بچتون چند سالشه

بحث کردن با آدمای احمق مثل کشتن مگس رو صورتته  هرچقدرم محکم بکوبی اون فرار میکنه و این تویی که یه سیلی محکم خوردیو باز مجبوری وز وزشو تحمل کنی 
ولی چه شوهر و خانواده شوهره خوبی داری استارتر من همیجین کاریو اگه با بچه خودم انجام بدم شوهرم   ...

بچه ندارم..ولی این قضیه واکسن برام خیلی مهم بودمردد بودم درموردش دوست داشتم در موردش به یه نتیجه ای برسم و نهایتا تصمیم گرفتم خودمو بدست روال عرف بدم و واکسن بزنم

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2728
ولی چه شوهر و خانواده شوهره خوبی داری استارتر من همیجین کاریو اگه با بچه خودم انجام بدم شوهرم   ...

حالا من شوهرم باهام هم عقیده بود برا واکسن نزدن ولی میدونی اگا خدای نکرده هر اتفاقی بیوفته انگشت اتهام و محکومیت سمت من میره پذیرش این مسیولیت برای من سخته ن فقط دربرابر دیگران ک جلو وجدان خودم من مثلا قطره آهن آد فلان نمیدم مسلما جایگزین طبیعی میکنم ولی درمورد واکسن ناچار کوتاه میام

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
بچه ندارم..ولی این قضیه واکسن برام خیلی مهم بودمردد بودم درموردش دوست داشتم در موردش به یه نتیجه ای ...

منم بچه ندارم تو اقدامم   اما مطمئنم واکسن میزنم   تو این دوره و زمونه بیماری زیاده  حالا اون بچه باید مراقبتای ویژه رو خودش داشته باشه  خودم سرطان گرفتم فکرشو میکنم درگیر مراقبتای دیگه باشم عصبیم میکنه همین الان درگیر خورد و خوراکمم

ببینید استارتر گفتن تابع سنتی نگفتن حامیان اطبای غربی  ک خیلیا خودشونو  نخود هر اش میکنن و ...

عزیزم اخه کسی بی احترامی نکرد... بهرحال این ادبیات برازنده یه خانم با شخصیت مثل شما نیست نازنینم😍🌹 عصبی نشو🌹 چیزی نشده که

روح من دیوانه ی پرواز بود... (فریدون مشیری) 
2738
منم بچه ندارم تو اقدامم   اما مطمئنم واکسن میزنم   تو این دوره و زمونه بیماری زیاده   ...

الان سرطان داری یا درمان شدی؟ بعد ممنوعاتی داره درمورد غذا خوردن؟ میشه بگی چه چیزهایی؟

پدرم پزشکه (باور ندارین درخواست بدین اسمش بدم نظام پزشکی بزنید بیاد:/) 

علاقه زیادی به طب سنتی هم داره

و واکسن من و خواهرم رو بی هیچ مشکلی خودش از بهداشت گرفت زد:/

یسری چیزا خرافات هست قشنگ دیگه:/

بزنید توروخدا بچه فلج اطفال بگیره خوبه

حس امضا ندارم یونو   
ببینید هرچیزی تو طب اسلامی حذف بشه اگه ضروری باشه جایگزین داره مثلا لبنیات چون سردوتره حذف میشه خب ک ...

یکسری ادما طبعشون گرمه

اونا اصلا نباید سردی براشون حذف شه:/

حس امضا ندارم یونو   
پدرم پزشکه (باور ندارین درخواست بدین اسمش بدم نظام پزشکی بزنید بیاد:/)  علاقه زیادی به طب سنت ...

نزدم از یکسالگی ب بعدش رو و بسیار خوشحال و راضیم

ببین بچه من بازیچه تعصبات ک نیست

بخوام کورکورانه دنبال چیزی بروم و روش پیاده کنم

پای جون یه آدم عزیز در میونه 

من از قبل بارداریم پیگیر واکسن‌ها بودم

کلی گشتم تحقیق کردم

و اینقد طول کشید تا واکسن‌های شش ماهگیشم زدم چون هنور مطمئن نشده بودم

ولی بعداز اون وقتی مطمئن شدم از یکسالگی دیگه نزدم

نزدم از یکسالگی ب بعدش رو و بسیار خوشحال و راضیم ببین بچه من بازیچه تعصبات ک نیست بخوام کورکورانه ...

همه واکسن ها نه... ولی یکسری شون واجبن

مثل همین فلج اطفال

که بودن کسایی بخاطر این بیماری برای تنفس باید تو محفظه میرفتن

شما مختار زندگی خودتون هستین

ولی حواستون باشه در حق بچتون حق الناس نشه:) 💜

حس امضا ندارم یونو   
همه واکسن ها نه... ولی یکسری شون واجبن مثل همین فلج اطفال که بودن کسایی بخاطر این بیماری برای تنفس ...

و اما واکسن فلج اطفال.... 

جوناس سالک اولین سازنده واکسن فلج اطفال در سنای آمریکا اعلام کرد فلج همگانی بعد از تزریق همگانی واکسن فلج اطفال بود

ضمن اینکه خیلیا الان واکسن بچهاشون رو نمیزنند 

و این نشونه آگاه شدن والدینه

من تنها که نیستم. 

شب خوش