2737
2734
عنوان

اگه ۳۰۰ میلیون داشتین؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 24 پست
شوهر منم کارشو که شروع کرد یکسال تمام از جیب خوردیم ولی خداروشکر بعدش رو روال افتاد و خوب درمیاره .ت ...

خدا رو شکر که خوب شده اوضاع...من خرازی منتها فقط عصرا چون صبح سرکارم نیست خرده فروشی هم هست مشتری داره ولی سود خفن نداره اما از لباس فروشیهای اطرافمون خیلی بهتره اونا دیگه داغونن حداقل سمت ما که اینطوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی ولی این پول ربا و حرام هس هرکی گرفته زندگیش بدتر شده

😂😂😂

این که تو نی نی سایت پیام میزاری تهشو ببین کی سود میبره خرج  چی و کجا میشه

مغازه میزنی پشت ویترین جنس می زاری انرژی منفی چه حسرتهایی رو که به خونت نمی بری

زمین می خری به امید گرون شدن 

.....

بازم بگم 

جانمازتو بد جایی داری اب میکشی  قربون قد و بالات

😂😂انگار داری جک میگی

😂😂😂 این که تو نی نی سایت پیام میزاری تهشو ببین کی سود میبره خرج  چی و کجا میشه مغازه ...

عزیزم نظر ادم کوته فکری مثل تو اصلا برام مهم نیس مهم اعتقادمه ک اصلا ب تو مربوط نیس حالا برو کنار بادبیاد افرین

موی بشکافی به عیب دیگران*چون ب عیب خود رسی کوری ازان... 
2731
عزیزم نظر ادم کوته فکری مثل تو اصلا برام مهم نیس مهم اعتقادمه ک اصلا ب تو مربوط نیس حالا برو کنار با ...

بازم جک گفتی 

اگه مهم نبود جواب نمیدادی😂😂😂

حالا بگذر به کارت و حلال حرامت برس 

اره ماشین سنگینم خوبه شوهرت خودش رانندس یا میخواد راننده بگیره🤔🙄

راننده میگیره بیشتر رو سوختش برنامه داریم ان شاالله اوکی بشه خیلی درامدش بالاست دعا کن عزیزم

بازم جک گفتی  اگه مهم نبود جواب نمیدادی😂😂😂  حالا بگذر به کارت و حلال حرامت برس&n ...

اره والا اشتباه کردم ادمای مثل تورو باید ب خیال پشکل نیاورد افرین خوب خودتو شناختی خخخخ

راننده میگیره بیشتر رو سوختش برنامه داریم ان شاالله اوکی بشه خیلی درامدش بالاست دعا کن عزیزم

ایشالا گلم امیدوارم به هر چیزی ک میخواین و بصلاحتونه برسید ودر کنار همسرت 

همیشه شاد و سلامت باشی😍🌷

2738
اره ماشین سنگینم خوبه شوهرت خودش رانندس یا میخواد راننده بگیره🤔🙄

البته فعلا داروخانه داره ولی میخاد بفروشه خونه بخریم و شرکت بهداشتی مدنظرش هس و ی ماشین سنگین