2737
2734
نميزنم جاى خاصى برم ١كوچولو اكتى پور

یا خدا اکتی پور دیگه چیه؟

من اصلا آرایش نمیکنم یکم‌ به منم یاد بدید😅😅😅

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مارک خوب استفاده میکنید؟ به منم معرفی کنید ممنون میشم

من لورال میزنم الان خیلی خوبه و سبک روی پوست

قبلشم بیو میزدم اونم خیلی خوب بود و سبک رو پوست

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728

نظر من اینکه اصلا کرم پودر استفاده نکنید داغون میکنه پوست.... استفاده کردم میگم حیف نیست به خاطر دیگران خوب دیده بشیم پوستمون خراب کنیم.من الان هیچی استفاده نمیکنم خداروشکر پوستم بهتر شده.به خاطر کرم باید شستشو کنیم پوست خشک میشه تازه برای من به مرور لک اورد 

ادم باید به چند سال دیگه فکر کنیم پیری زود رس نیاره همین که از ضد افتاب وتغذیه دوری از اسنرس اهمیت بدهیم کافی

من لورال میزنم الان خیلی خوبه و سبک روی پوست قبلشم بیو میزدم اونم خیلی خوب بود و سبک رو پوست

ممنون لطف کردی 

به فروشنده بگم‌ خودش ببینه میدونه چه شماره ای واسه پوستم مناسبه؟

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
ممنون لطف کردی  به فروشنده بگم‌ خودش ببینه میدونه چه شماره ای واسه پوستم مناسبه؟

خواهش گلم

تستر داره میتونی یه کوچولو بزنی به پوستت ببینی رنگش میخوره ب پوستت یا نه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
خواهش گلم تستر داره میتونی یه کوچولو بزنی به پوستت ببینی رنگش میخوره ب پوستت یا نه

بازم‌ممنون

بازم‌ممنون

🌸🌸🌸

عزيزم چيز جديدى نيس اسم كرم پودره ضد جوشه و كاور كم

آخه من از قدیم آرایش‌نمیکنم😥😅

یه کرم پودر و ریملو بزور میشناسم

2706