2737
2734
ن سونو داخلی گف بیکورنات هستش ینی دوشاخه بعدشم ک دیگ باردار شدم مامانم گف همه اجیا دوشاخن ک همشون ...

آخه یه سقط داشتم..الانم ۴ماهه اقدامم امانمیشه...میترسم مشکل ازاین رحمم باشه...بچتون ب دنیا اومده عزیزم؟؟

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من داستان طولانی دارم بچه ها ما15ساله ازدواج کردیم پس ازسه سال اول ازدواجمون باکلی دوا ودرمان ازمایش ...

ان شاالله ب حق علی اصغر زودی نینی دار شین🤲

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
ن تازه ۳ ماهم تموم شده گلم

تحت نظر هستین؟؟؟

من ک الان استرس اینودارم ک باردار نشدم..اگه خدا بخوار باردار هم بشم استرس مشکل رحم و بچه رو خواهم داشت..میدونم....

خیلیییی میترسم...انشاالله مال شماسالم وصالح ب دنیا بیاد..اولیشه؟؟

2731
تحت نظر هستین؟؟؟ من ک الان استرس اینودارم ک باردار نشدم..اگه خدا بخوار باردار هم بشم استرس مشکل رحم ...

اره بچه اولمه

من از نظر خودم مشکلی پیش نمیاد۰😂

خب ایرادی ندارم ک فقط جا تو رحمم ی کم تنگخ

ولی یادم باشه ب دکترم بگم

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2738