2726
من تو نت دیدم اگه هفته ای ۳بار یا بیشتر باشه باید به روان چزشک مراجعه کرد.اما اول چیزایی که بچه ها گ ...

افسردگی ندارم اصلا چون وقای از خداب بیدار میشم پر انرژیم حالم خوبه ولی بازم مراجعه میکنم دو ماهه هر سه شب یه بار لینجوری میشچم تازگیام جن میبینم دیگ

من کنار تختم یه صندلیه میبینم یه دختر نشسته رو صندلی نگام میکنه میخنده حس میکنم جنه خودم حس میکنما ت ...

ببین من یه چیزی به شما بگم اما نترس من اینجوری بودم کابوس میدیدم البته شرایط کاریم هم سنگین بود همه میگفتن از استرس و اضطراب تا اینکه اخر سر یکی از دوستام که توی گروههای خودشناسی و پاکسازی روح و یوگا کار میکردش گفت من موضوعتو گفتم یکی از افراد با تجربه گروهمون گفته ایشون به دعا نیاز داره یه ساعتی مشخص کنه هرشب سر یه ساعت خاص ما براش دعا میکنیم از خدا میخوایم اگر انرژی منفی اطرافش هستش دور بشه و به ارامش بره ۱۳ شب برای من دعا کردن سر ساعت ۱۱ که خودم گفته بودم نیم ساعت منشستم فقط تا دعاشون تموم بشه واقعا فایده داشتش واسم دیگه خواب بد نمیبینم خدارو شکر الته شرایط محل کارم رو هم تغییر دادم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افسردگی ندارم اصلا چون وقای از خداب بیدار میشم پر انرژیم حالم خوبه ولی بازم مراجعه میکنم دو ماهه هر ...

وای منم دقیقا مثل تو بودم یه چیزایی تو بیداری میدیدم.بنظرم ممکنه توهم بوده باشه بخاطر همین ادم دکتر بره واقعا خوبه اگه مشکلی باشه رفع میشه دیگه

2728

شايد سودا داري استارتر چون گفتي شبايي كه ماست و ماهي ميخوري اينجوري ميشي  سرديجات رو كمتر بخور و گرميجات بخور 

لذت وصل نداند مگر آن سوخته اي/ كه پس از دوري بسيار به ياري برسد...