2703
2553
عنوان

میشه بیاین تو تایپیکم به کمکتون احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 24 پست

باید خبرشو خودش اطلاع رسانی کنه. به سن نیست.  مفهموم جیش و پی پی بدونه. اول پوشک روز بگیر. بعد دیدی پوشک شب تا صبحشخشک دیگه شب ها پوشک نکن.   شاید ازدستش گاهی دربره اما خودش باید اعلام کنه. پسرمن فقط پی پی نمیگفت 2بارکرد توی شلوارش انقدر بدش امدکه اونم یاد گرفته. تندتند نبر بذارعادت کنه. مثلا یه هفته شد گفت جیش بگو 5دقیقه صبرکن بذار نگه دارکه عادت کنه 

ببین پسر من دوسالو 4 ماهشه ولی کامل از پوشک نگرفتم با اینکه نصف روز پوشک نمیکنم و موقع جیشش خودش شلو ...

حالا جیش بهتره ولی فک میکنم از پیپی میترسه پیپی نمیکنه

کاربر قدیمیم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باید خبرشو خودش اطلاع رسانی کنه. به سن نیست.  مفهموم جیش و پی پی بدونه. اول پوشک روز بگیر. بعد ...

عادت کرده برا خواب ظهر هم پوشک نمیکنم معمولا شبا هم جیش نمیکنه طول روزم ک میبرمش دسشویی دیگه جیش نمیکنه ولی خودش خبر نمیده

کاربر قدیمیم  
2720

[QUOTE=108258466]وقتیش شنیدم وقتی رسیده که پوشکش تو خاب خشک بمومه ک میمونه[/QUOTE       شما مادر اون کوچولو هستین و بهتر می دونین ولی اگه دیدین نمیگه خواهشا به زور ازش نخواین یکم زمان بدین.

عادت کرده برا خواب ظهر هم پوشک نمیکنم معمولا شبا هم جیش نمیکنه طول روزم ک میبرمش دسشویی دیگه جیش نمی ...

بازم خوبه که مقاوتی نداره. یاد میگیره.  حالا پسرمن تا یکی میره دستشویی اونم جیشش میگیره انقدر کولی که پشت در وایمیسته میگه بدو ریخت ها 😁

2714

سلام به نظرم خودت تند تند ببرش دستشویی تا عادت کنه خودش میگه منم همینکار کردم تا عادت کرد تازه باز الانم نزدیک 3 سالشه یه وقتایی در میره یکم نم میزنه به شلوارش 

از دریا نترسانم  که من در قلب تو جان می‌دهم.......