2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبلش کلی دعوا مون شد من تقریبا بیست وسه روزه اسباب کشی کردیم ولی خونه خیلی کارداشتم من شاعلم هم خون ...

عه واقعااا که به نظر من حتما یک مشاوره برو.پولتو برای خودت و خونت خرج نکن همرو طلا کن بنداز سر و گردنت.باور کن خواهرای منم شاغلن همه ی پولشونو دودستی تقدیم کردن ب شوهراشون آخرسر هم شوهرخواهرم با پول خواهرای من پز میدادن به زن خودشون ک من برات ال کردم بل کردم و خونه ساختم و فلان حتی نمیزاشتن از پول خودشون برای خودشون خرج کنن

خودتو بالا بگیر.بهش بگو عیب نداره طلاق میخوای؟مهریمو بدم طلاق میگیریم منم دلخوشی ندارم ک پای این زندگی وایستم

2728
عه واقعااا که به نظر من حتما یک مشاوره برو.پولتو برای خودت و خونت خرج نکن همرو طلا کن بنداز سر و گرد ...

نه من اصلا حقوق مو بهش نمی دم

چنباری به کمک کردم ولی حقوقم دست خودمه حتی نپرسیده تاحالا چقدر میگیری

چون مردا بی چشم وروهستن نباید اختیارتو بدی دست شون

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من