2733
2734
عنوان

آیل نحس تر وبدشانس تر از من هست توی سایت ؟؟ !!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 787 بازدید | 39 پست

من خودم زیاد شدی یک روز هم گوشیمو جا گذاشتم هم کیف پولمو میرم با دربست تا دم خونه مامانم اینها مامانمو صدا میکنم بیاد پایین حساب کنه

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من
مامان منم خیلی وقتها موقع پول برداشتن این کارو میکنه که انقدر حواسش پرته و دیر کارت رو برمیداره دستگ ...

مساله این بود که شوهرم نبود وپیداش نبود !

و معلوم نبود کدوم گورستونیه !

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مساله این بود که شوهرم نبود وپیداش نبود ! و معلوم نبود کدوم گورستونیه !

خوب فکر مینم مساله اصلی شما همین مسایل با همسرته نه بدشانسی و مسایل خرافی این حرفها وگرنه اینها مسایلی هستن که خیلی وقتها برای خیلی ها پیش میاد من خودم شده تو یک روز هم گوشیمو خونه جا گذاشتم و هم کیف پولمو منتظر تلفن مهمی هم تازه بودم

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من
2731
من معمولا اینجورمواقع رگباری ب شوهرم فوش میدم.هرجا کارم گیرکنه اونوفوش میدم 

وای منم فوش نمیدم ولی جنگش میکنم اونم هر جا باشه سه سوت میاد یادمه یه بار دم کتاب فروشی یه عالمه چیز فانتری با ذوق خریده بودم چوس کلاس خلاصه کارت دراوردم پول نبود توش در صورتی که پرسیده بودم پول داره گفته بود اره اینقدر جلو مرده یه پیر مرد بداخلاق تو ذوق زن ضایع شدم یادم میاد عصبی میشم خلاصه زنگ زدم گفتم دیونه ابرومو بردی اینا گفت الان میام بعد یه ربع دیدم یکی با ماشین خاور غراضه داره بوق میزنه منم کنار خیابون عصبی گفتم این مرتیکه چی میگه دیدم شوهرمه 😂😂😂😂😂 ماشین دوستشو گرفته بود شوت گاز اومده بود 😂😂😂😂

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

جریان گیر دادن به حجابت چیه این وسط

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
جریان گیر دادن به حجابت چیه این وسط

تو روز تولدم پمردم روز تولدشون سورمرایزشون میکنن پجشن و کادو 

این جلوهمه بیرونم کردم .که جرا روسری پوشیدی 

حالا بدحجاب تر منم سرکلاسش نشسته بودا !

یعنی روزتولدم ،این قدر گریه کردم 

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی
2738
تو روز تولدم پمردم روز تولدشون سورمرایزشون میکنن پجشن و کادو  این جلوهمه بیرونم کردم .که جرا ر ...

واقعا بد روزی بوده واست با ارامش بخواب ان شالله فردا بهترین ها واست رقم بخوره

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!