2733
2739
عنوان

بغض گلومو گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دردو دل کردن خوبه حتی اگه مشکلت حل نشه حداقل سبک میشی

شما هم اگه درد و دل داری بکن گلم

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند، بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند🙃
شما هم اگه درد و دل داری بکن گلم

من که دیگه بی حس شدم،۲۸ام همین ماه وقت اولین مشاوره ی طلاقمونه ،منم شوهرم پسرخالمه ،به خاطر دخالتا و تیکه پرونیا مامانش تو این چهارسال و اینکه شوهرم درست حمایتم نکرد در برابر خونوادشو وتازه یه جاهایی خوردم کرد،و به خاطر بی احترامی و توهین بی دلیلش بارها و بارها به خونوادمو اعتیادی که به ترامادول پیدا کرده دارم جدامیشم دیگه،خیلی ناراحتم اینروزا اخه خیلی دوسش داشتم اولا خیلی خوب بود همه چیز نمیدونم چیشد یهو ورق چرخید

2731
من که دیگه بی حس شدم،۲۸ام همین ماه وقت اولین مشاوره ی طلاقمونه ،منم شوهرم پسرخالمه ،به خاطر دخالتا و ...

شوهرمن از همه لحاظ خوب بود  ولی خب مامانش خیلی خرابش کرد مدام مغزشو شستو شو میداد علیه منو خونوادم انگار ما دشمن بودیم براشون دیگه منم تا کی میخام بجنگم به شوهرم حالی کنم کارای مامانشو هزاربار دعوامون شده تاحالا ،اگه میخاست بفهمه تو این چهارسال میفهمید دیگه

شوهرمن از همه لحاظ خوب بود  ولی خب مامانش خیلی خرابش کرد مدام مغزشو شستو شو میداد علیه منو خونو ...

کار خوبی کردی عزیزم مگه ما چند سال زنده ایم که بخواد با حسرت و غم غصه بگذره اگه خونوادت پشتتن پس واقعا خوشبختی 

شوهرمن از همه لحاظ خوب بود  ولی خب مامانش خیلی خرابش کرد مدام مغزشو شستو شو میداد علیه منو خونو ...

ببخشید دیر جواب بودم اینترنتم تموم شده بود

2738