2726
عنوان

دوست جونيا، به دوتا ني ني كوچولو كمك مي كنيد لطفا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 89 پست
اتفاقا توي تلفظ خودمون قشنگه معنيش خوبه يه كم فقط قديميه ولي خب به هلندي اصلا درست و خوب تلفظ نميشه

شما هلند هستی؟ 

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آيسان يه كم قديمي نيست؟ من تو فكر آيتك هم بودم شبيه سلين نيست ولي قشنگه اسم پسر هم مي توني بگي؟&nbs ...

ایتک هم قشنگه عزیزم 

ایسان هم قشنگه اما خب یکم قدیمیه 

ارسین و آرشام هم قشنگه 

ارسین و برسام هم قشنگه

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
سليقه ات رو بگو لطفا دوست جوني😍

من نظرم اینه یا باید مذهبی باشه یا ایرانی .اسمای عربی و یونانی و خارجی که به اسم ایرانی اصیل معنیش میکنن نباشه .

بازم سلیقه سلیقه شماست .ان شالله به سلامتی به دنیا بیان و نامدار بشن 😍😘

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
اسم خواهر زاده دوستم ساتین . یه جوری میشم وقتی میشنوم

دیگه سلایق متفاوتند .باید خودشون دوست داشته باشند.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
يه كم تلفظش مثل تلفظ شيطان هست😐

راستش من یاد س و ت ی ن میفتم  

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
دیگه سلایق متفاوتند .باید خودشون دوست داشته باشند.

اما خب واقعا به این فکر نمیکنن چند وقت دیگه ازدواج میکنه و قراره فامیل صداش کنن؟ 

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2706