2726
عنوان

کیا ماشین لباسشویی الجی دارن+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 1172 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشگلم ايران جنس بوش اصل نمياد همشون جنرالن مارك بوش ميچسبونن روش🤣🤣🤣 مردم هم ساده باور من شوهر ...

خواهرم ۸سال پیش ازدواج کرد،مستقیم براش اوردن،از ایران نگرفتیم اصلا،از اونجا خریدن،ب ما هم گفتن اونی که توی ایران هست مونتاژ ترکیس 

عموم از ایران گرفت بعد دوسال اللن لباسشوییش خراب شده 

ولی مال خودمون ال جیه هیچیش نشده😁

برای منم الجی ک بجز دو گزینه ک برا لباس تیره و ورزشی ک یه ساعتن و همون نیم ساعته ک میگید بقیه رو باید خودم تنظیم کنم زمانشو که از سه ساعت شرو میشه و هر کاری میکنم کمتر از سه ساعت نمیشن

پسرم بدنیا اومد اما متاسفانه عفونت ریوی داره لطفا برای شفا کوچولوی من و بقیه بچه ها دعا کنید ،سپاس فراوان🙏🙏
2728
خواهرم ۸سال پیش ازدواج کرد،مستقیم براش اوردن،از ایران نگرفتیم اصلا،از اونجا خریدن،ب ما هم گفتن اونی ...

خب پس اون كه اصله معلومه

نه بابا اينا حرفه مونتاژ تركيه كجا بوووود😳😳😳

بخدا من خودم باورم نميشد🤦🏻‍♀️🤣

لامصب انقدر تميز مارك عوض ميكنن چشم غير مسلح نميتونه تشخيص بده

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍

دوستان من یه مطلب دیدم که بهترین ماشین لباس‌شویی ها رو معرفی کرده. لینکشو میذارم دوس داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

لینکش اینه دوستان  https://bigsearch.ir/lebasshui

🌟❤ خوش تر از دوران عشق ایام نیست ❤🌟