2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم تعریف میکنی چجوری نمره داد

از اول ترم هی کرم میریختا  جلومو گرفت گفت شمارتونو میدین برا هماهنگی کلاسا گفتم من نماینده نیستم گفت نه من باید شماره دانشجوهامو داشته باشم منم دادم بش  دیگه دیرم اومده پی ویم  منم اخرای ترم بود جوابشو دادم گفت من مطلقم و عقیمم و زنم برا همین جدا شده و با هم بریم کافه رستوران و من از شما خوشم اومده و باورم نمیشه با من حرف میزنی و شر و ور  درسشم فوق العاده سخت بود  گفتم باشه و هر روز میپیچوندمش تا روز امتحان برگه سفید دادم  و برام ۲۰ وارد کرده بود اون دانشجوییم که اذیتم میکردو انداخت 😹منم بعد نمرم دیگه جوابشو ندادم

2731
 گفتمش

خوب کار به جاهای باریک نکشیده 

طوری نیست غصه نخور

هرکی یه مدلشو داره من بدترشو😔

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2738
اره  ترسناک بود شرایطم   تو چیشده جریانت ؟

از همینا که یه پست و سمتی دارن

مثل جریان تو 

آدم از اینگه باج داده از دست خودش عصبانی میشه

نمیدونم شاید با یه کاربری دیگه اومدم تعریف کردم

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
از اول ترم هی کرم میریختا  جلومو گرفت گفت شمارتونو میدین برا هماهنگی کلاسا گفتم من نمایند ...

ایییی عجب استادای بیشعوری پیدا میشن. همون اول کاری گفت عقیمم بیتربیت

ولی خیلی سخته فهمیدن حرفای اونی که چشاش قشنگه

با ماشین بابام تصادف کردم 

ولی بهش نگفتم 

بردمش یواشکی صاف کاری و درستش کردم هیشکی و هیشکی نمیدونه فقط خدا و نی نی سایتیا 

میدانم که خدا مرا میبیند و به زودی حاجت دلم را براورده میکند .. آمین 

یه چیزی که اصلا روم نمیشه بگم😞😟😔

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
از همینا که یه پست و سمتی دارن مثل جریان تو  آدم از اینگه باج داده از دست خودش عصبانی میشه ن ...

خدا لعنت کنه اینجور ادما رو من زیاد به پستم خوردن این اشعالا  خیلی موقعیتارو از دست دادم  تو این مسائل