2733
2734
عنوان

تعویض خون نوزاد ب علت زردی..توروخدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 4647 بازدید | 29 پست
وقتی زردی پایین نمیاد و زیادی بالاست خون بچه رو عوض میکنن پسر داداش منم خونشو عوض کردن الانم ماشالله ...

چجوری عوض میکنن ؟خطر نداره براش؟؟

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واي خدا نكنه مگه تو دستگاه نذاشتن؟!

چرا بابا...3 روزه..جواب نمیده..همش بالا میره

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
2728
تعویض خون بکنن.چیز ترسناکی نیس.من هزار بار تو بیمارستانمون خون نوزاد عوض شده دیدم.خودم مسئول اماده ک ...

میدونم....فقط بگین چجوریه؟؟؟میخام مامانشو اروم کنم....

ی کیسه خون به بچه تزریق میشه مثل سرم

واقعا؟؟خداروشکر....

چجوری عوض میکنن ؟خطر نداره براش؟؟

چجوریشو نمیدونم ولی وقتی پسرم بستری بود اتاق تعویض خون داشتن که میگفتن اونجا خونو تعویض میکنن عوض نکردنش خطرناکتره عزیزم ممکنه اسیب مغزی بزنه 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2738
واقعا؟؟خداروشکر....

اره شنیدم از یه طرف خون وارد بدنش میکنن از یه طرف خون الوده رو خارج میکنن حالا نمیدونم

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
سلام گلم منم وقتی به دنیا میام بخاطر زردی کل خونمو عوض میکنن و خون جدید میزنن الانم که سالمم و خدا ...

سلام میشه من چنتا سوال اورژانسی ازتون بپرسم چطوری میتونم باهاتون ارتباط بگیرم پسرم تو آی سی یوئه

چجوریشو نمیدونم ولی وقتی پسرم بستری بود اتاق تعویض خون داشتن که میگفتن اونجا خونو تعویض میکنن عوض نک ...

سلام عزیزم منم پسرم الان تو آی سی یوئه. دارم از نگرانی سکته میکنم چطور چنتا سوال دارم ازتون بپرسم

سلام عزیزم منم پسرم الان تو آی سی یوئه. دارم از نگرانی سکته میکنم چطور چنتا سوال دارم ازتون بپرسم

بگو عزیزم

2706