2726
عنوان

رانندگی و ترس خانمای حرفه ای بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 22 پست
اره همیشه تو لاین خودم رانندگی میکنم   شوهرم همش میگه گاز بده  ماشین داغون میشه بزن ...

خب دنده دو ک نمیشه باسرعت کمم بری ماشین خراب میشه صدا وحشتناکی میده ببین بایدبدونی ک باچ دنده ای چ سرعتی روبری بعدتووقتی دندت پایین باشه بخوا گاز بدی ی صدای میاد بایدهواست باشه اونجاست ک.دنده روبایو زیادکنی بعد دنده معکوس ک خواستی بدی کم.کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم با شوهرت نرو من بابام به من رانندگي ياد ميداد خيلي مهربون بود اما به مامانم ... 😂😂😂😂

اگ نباشه  ک کلا هیچب تا الان بلد نبودم خخخخخخخخ 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
2728
اگ نباشه  ک کلا هیچب تا الان بلد نبودم خخخخخخخخ

😂😂😂 با يه دوستي اشنايي چيزي برو ولي با ماشين خودت يه چيز ديگه حتما با يه ماشيني برو تمرين كه اگه زدي  جايي خدا نكرده دلت نسوزه بعدا دستت راه افتاد همه چي بشين

😂😂😂 با يه دوستي اشنايي چيزي برو ولي با ماشين خودت يه چيز ديگه حتما با يه ماشيني برو تمرين كه اگه ...

ماشینه  خودمونه  1 ساله خریدیمش 

امیدوارم این ترسم از بین بره 

با خیال راحت رانتدگی کنم  باورت میشه وقتی  تو شهر میرم شلوغ جای ک باید دنده سه برونم  پشت فرمون  انگار تو شهر بازیمو تو یکی از وسایلهای پر هیجانش نشستم  یه طوری میشم شوهرم بنده خدا 1 کلمه هم  حرف نمیزنه با اینک خطا زیاد میکنم 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇