2733
2734
عنوان

رفلاکس دخترم اشکمو دراورده😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1383 بازدید | 39 پست
ماه سه و چهار معمولا اوج رفلاکسه نگران نباش چشم رو هم بذاری میگذره

خدا گنه .عزیزم ببخشید همش مزاحمت میشم .من خیلی فشارم میفته یهو حالم خراب میشه اون دوران شما شیرینی یا بیسکوییتی رو تست نکردین که نی نی اتونو اذیت نکنه؟خودم میترسم چیزیو تست کنم بس که این بچه  به خودش میپیچه وجیغ میزنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا گنه .عزیزم ببخشید همش مزاحمت میشم .من خیلی فشارم میفته یهو حالم خراب میشه اون دوران شما شیرینی ی ...

شیرینی و بیسکوییت چون شیر خشک داره یا کره و شیر داره اذیت میکرد اگه میتونی خودت درست کن رژیمی

عسل بخور وقتی فشار میفته

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2731
لیست چیزایی رو که میخوردی رو میگی عزیزم اگه زحمتی نیست

من ناهار و شام که برنج و مرغ یا گوشت گوسفند بدون ادویه و رب فقط زردچوبه میزدم و نمک

صبحانه چایی نبات و نون و عسل یا مربا هویج

دیگه هیچی نمی‌خوردم داغون شدم

مولتی ویتامین و کلسیم هم بخور من یکی دوماه اول خوردم بعد دیگه یادم می‌رفت الان استخوان درد میکنه

من ناهار و شام که برنج و مرغ یا گوشت گوسفند بدون ادویه و رب فقط زردچوبه میزدم و نمک صبحانه چایی نبا ...

نون مشکل نداره؟چقدر نون میخوردی؟مرباهویج شکر داره اذیت نمیکرد؟شرمنده سوالام زیاده مشکات مشابه منه میخوم از تجربیاتت استفاده کنم 😘

سلام میشه بگید پسرتون حرف زدنش کامل شده ؟؟

سلام 

منظورتون دخترمه؟

پسرم ۶ سالشه 

دخترم خرداد سه ساله میشه که صحیت میکنه فقط بعضی از خرفارو نمیتونه بگه مثل ر و  ی میگه  

2738
نه گلم پسرتون منظورمه اخه ي تاپيك زديد بچتون سه سالگي روون حرف نميزنه 

اره خداروشکر خوب صحبت میکنه 

ولی خوب تا همین پارسالم بعضی حروف اشتباه میگفت که با تنرین درست شد خودم هی براش تکرار کردم 

راستش دقیق نمیدونم کدوم تاپیک و میگین چون تو سه سالگی پسرم یه مدت به خاطر ترس آخر کلمات و تکرار میکرد از طرفی هم خیلی جیغ جیغو بود حالا نمیدونم منظورتون کدومه