2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شما چیکار کردی؟ منم چند روزه تو خونه ام میبینم ازینا😭 رو کابینت

سلام مال ما که ساس بود خیلی زود فهمیدیم یعنی فهمیدم سه بار همسرم خودش از سم فروشی با راهنمایی خودشون سم خرید به فاصله ۱۰ تا ۲۰ روز زد روی کچبری که جای تلوزیونه ریز ریز افتاده بودن همزمان من لباسامونو فریض کردم و تمام خونه رو با بخار شوی کشیدم البته بگم نمیدونستم باردارم و اینهمه برای بارداری تلاش کردم تو دو ماهگی سقط شد نمیدونم ربطی داشت یا نه بعدشم به نظرم تا جای گزششونو ندیدی فکر نکنم ساس باشه ماهم با اینکه خیلی زود فهمیدیم بازم شبا نیشمون میزدن و کلافمون کرده بودن

سلام مال ما که ساس بود خیلی زود فهمیدیم یعنی فهمیدم سه بار همسرم خودش از سم فروشی با راهنمایی خودشون ...

خداروشکر برای من ساس نبود کنه مرغی بود از کفتری که اون ور ساختمون لونه کرده بود اومده بود

ولی خوب ۲ هفته در تلاش بود که کفتر رو پر بدیم که دیگه نیاد خونه رو هم کلا شستم😢

عزیزم لطف میکنی بگی چی بودن این حشرات من ۳ روز خواب به چشمام نمیره از زیر شوفاژهای خونه زدن بیرون دقیقا شبیه همین عکسایی هست که فرستادین من هر چی سرچ میکنم میگن ساس ولی اخه ساس شاخک به اون بلندی نداره شما فهمیدین چی هستن ؟