2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم تو چیکار کردی؟من برج پنج زایمان دارم نمیدونم برم پیش کی.هزینه ها چطور شدن؟

سلام منم برج 7زایمانمه بیمارستان مهر مدنظرم هست چون دکترم اونجاست اما نمیدونم هزینه ها چقدر شده

2728
عزیزم میشه بگید دکترتون کی بود و هزینه زایمانتون چقدر شد؟

عزیزم دکترم ماندانا محمودی بود زایمانم هم طبیعی بیمارستان مهر هزینه ام کلا 4و خورده ای شد اتاقم نیمه خصوصی بود چون خصوصی یکنفره زود پر شدن اگر میخوای بگیری حتما از یک شب قبلش بگیر 

عزیزم دکترم ماندانا محمودی بود زایمانم هم طبیعی بیمارستان مهر هزینه ام کلا 4و خورده ای شد اتاقم نیمه ...

مرسی از توضیحاتتون. یکی از دوستام گفت دکتر محمودی سزارین ۱۵ تومن میگیره. پس همه اینا حرف چرته. چون من شنیدم اختلاف طبیعی و سزارین کلا ۱ میلیونه.

شما راضی بودین از بیمارستان؟ رسیدگیشون خوب بود؟ میذارن کسی بیاد ملاقاتی؟

مرسی از توضیحاتتون. یکی از دوستام گفت دکتر محمودی سزارین ۱۵ تومن میگیره. پس همه اینا حرف چرته. چون م ...

نه بابا 15تومن چه خبره خودم ازش پرسیدم دقیقا اختلافش 1تومنه 

بله منکه خیلی راضی بودم خیلی مهربون بودن و کمک کردن هرچند بخاطر اینکه بیمارستان های تهران رو دیدم در مقایسه باید بگم که 100 به هیچ در مقابل اونا هست ولی خب برای اهواز بد نیست از این لحاظ میگم که قدیمیه و اتاقاش پنجره و نورگیر درست و حسابی که دل آدم باز بشه نداشت اما پرسنلش خیلی خوب بودن

غذاشون خیلی بد بود من از بیرون گرفتم 

یکی از دوستانم در بیمارستان میلاد تامین اجتماعی زایمان کرد خیلی راضی بود و خوب بهش رسیدگی کردن ولی همراه نگذاشتن داشته باشه

نه بابا 15تومن چه خبره خودم ازش پرسیدم دقیقا اختلافش 1تومنه  بله منکه خیلی راضی بودم خیلی مهرب ...

آره درست میگین، آجیمم سال ۹۱ که زایمان کرد اتاق خصوصی گرفت ولی مثل دخمه بود. به نظرم همون اتاق دو نفری بهتره آدم یکی دیگه رو ببینه دلش باز میشه