2726
عنوان

دوستانی که خودشون موهاشو نو کراتینه کردن تاحالا بیاین یه سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 21 پست

تا ۳ روز بعدش نباید حموم بری و کش یا کلیپس این ۳ روز نباید به سرت باشه بعدش با شامپو مخصوص کراتین یا شامپو بچه موهات بشوری و هرسری از حموم اومدی موهات با سشوار خشک کنی و با شونه پلاستیکی یا چوبی شونه کنی

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
من موهام رو ۸ ماه پیش کراتینه کردم. موهام خیلی خوب شد. بعد از حمام فقط یه سشوااار و لخت و عالی عالی ...

ممنون بابت توضیحات عزیزم، ولی خوبه تا هشت ماه رفته فکر میکردم زودتر اثرش بره، من چند وقت پیش حتی نوبت گرفتم اما چون زیاد استخر میرم و گفتم کلر براش خوب نیست منصرف شدم 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تصميم دارم براي عيد برم موهام از گودي كمرمه ميدونم هزينش خيليه دارم پس انداز ميكنم از يجاي معتبر پرسيدم گفت حداقل شش ماه ميونه بعدشم بايد تمديد كني ولي رنگ نكني بعدش بهتره و دوامش ببشتر ميشه شامپوي مخصوص ميخواد و همينا

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
عزیزم من کراتینه کردم البته ارایشگاه رفتم. موهات از دکلره سوخته؟؟

من آشنامون چیاشو میخره خودش میزنه خونه

یه خوزستانیه شااده مردادیه مثل شییر❤😻😎فقط میگم‌مررسی خداجوونم که به عنوانه یه آدم فرصته زندگی دارم من عااشقه خودمم عاشقه عاشقه خودم هیچی تودنیا نمیتونه برام باارزشتر از خودم باشه دوس داشتنه خودم برام خیلیی حس قشنگیه چون به این نتیجه رسیدم وقتی خودمو دوس دارم به بقیه بیشتراحترام‌میزارمو اوناهم بیشتر دوس دارم...ازاشتباه بدم‌میاد ولی اشتباهاتمم دوس دارم چون اشتباه بهایه سخت سنگینیو درقبالش پرداخت کردم😊سعی میکنم تکرار نکنم روزگااربه کااام😄😄😄ودرمورده درخواستایه دوستیتونم پلیزندید چون تاییدنمیکنم کسیو تااطلاعه ثانویه حالوحوصله کل کل کردن هیچ احدوناسیو ندارم مگرحوصله خودمو ودرآخرم این جمله که میگه باورکنید خیلی درسته این جمله گاهی اوقات تنهایس خیلی بهتره باورکن بعضیا بیشتر تنهات میکنن