2733
2734
عنوان

کاش هیچ کس تو سن کم زایمان نکنه😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 10588 بازدید | 98 پست
3 ماهه اولم میشه ورزش کرد منظورم همین پیاده رویه  چون الان ورزش میکنم ولی میگم تا باردار شدم ب ...

باید حتما با پزشک متخصص مشورت کنین تا برای شرایط خاص خودتون نظر بده

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
عزیزم‌شلی سینه ها و شکم دیگه خداییش به سن بارداری ربطی نداره فدات شم.

ببین 14 سالگی زایمان کرده 

یکی تو 17 سالگی 

خب. دوبار بچه شیر داده بعد شلی سینه ربطی نداره؟

یا شکمش الان 22 سالشه با کلی درد چطور میگی که بی ربطه حتی دکترم رفته بود گفته به خاطر همین زایماناس و البته ورزش نکردن

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره مردشورشونو ببرن. من از وضعیت دوستام درس عبرتی گرفتم 😅 مثلا چند وقت پیشا مادر بزرگ شوهرم امده پ ...

اره دقیقا

یکی از فامیلای شوهر من خانومه ۲۷سالشه چندسال بچه نیاورد بعد پارسال دخترش بدنیا اومد،مادربزرگ شوهرم برگشت بهش گفت خوب کردی،اگه بچه نمیاوردی طلاقت میدادم

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
خب حالا زوده.میگم درگیرش نکن من خودم دوسال دویدم برابچه الان میگم چه خوب نشدخداصلاح ماروبیشترمیدونه. ...

اره واقعا تو همه کارای خدا یه حکمتی هستت

2731
اره دقیقا یکی از فامیلای شوهر من خانومه ۲۷سالشه چندسال بچه نیاورد بعد پارسال دخترش بدنیا اومد،مادرب ...

😑😑😑😑هعی خدا فقط بلدن حرف بزنن یکم فکر نمیکنن چه دل ها که نمیشکونن 

ببین 14 سالگی زایمان کرده  یکی تو 17 سالگی  خب. دوبار بچه شیر داده بعد شلی سینه ربطی ندا ...

بله . منظورم این هست که به سن ربطی نداره شما حتی اگر ۳۵ سالگی هم زایمان کنی همین بلاها سر هیکلت میاد مگر اینکه استیلت متفاوت باشه ولی تقریبا ۸۰درصد خانم بعد زایمان شلی سینه و شکم و خواهند داشت و به سن بارداری و زایمان هیچ ربطی نداره.

بله . منظورم این هست که به سن ربطی نداره شما حتی اگر ۳۵ سالگی هم زایمان کنی همین بلاها سر هیکلت میاد ...

اها ینی منم گفتم زود  اینجوری شده. توسن کم 

وگرنه اینکه واسه همه خانما این اتفاق نیوفته رو که میدونم 

من منطورتون اول اشتباه فهمیدم 🙏

2738
شما ینی تا قبل این نمیدونستی این واقعیتو !؟ حالا که دو تا بچه داره باید انقرد امید و انگیزه داشته با ...

این حرف رو کسی که تجربه کرده باید بگه دیگه  .دشمن شاد چیه این وسط

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊