2733
2734
عنوان

سوسک های ریز خونم رو تسخیر کردن!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2314 بازدید | 38 پست
اخه چه سمی. سوال اینجاست. ماشالله شوهرم اینقدر بیخیاله که حد نداره. هر چی میگم برو پرس و جو کن همش م ...

یه متن بود برا نابودی سوسکها

مقداری شکر با مقدار مساوی یا بیشتر جوش شبرین مخلوط کنید در مسیر سوسکها بریزید سوسکها همراه شکر جوش شیرین هم می خورن و باعث مرگشون میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هم چند سال داشتیم. انواع سوسک کش 

تنها راهش ولی اب بود.  کل تخمهاشون را با شلنگ اب از هر درز و دورزی در اوردبم 

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

اسپری کامن بگیر یک روز درمیون بزن کل خونه رو ویه دوساعتی برو بیرون تا اون بوی تندش بره .

خونه یکی از اقوام ما داشت میومدن نوزادشو گاز میگرفتن فکر میکردیم چیزی نیشش زده بعد دیدن کار سوسکه

تا بچت به دنیا نیومده از بین ببرشون

2728
نه بابا بخاطر کثیفی نبست.من تو آپارتمان تازه ساخت اومدم.بودن😅کلا موجودات پررویی هستن جالبه تا برق و ...

منم تو خونم بود قبلا.من طبقه بالا هستم.من ظرفام شبا میموند و اشغال توی سینک میموند.و اشپزخونه رو زیاد میشستم کلللل خونم زیر سوسک بودااا.وقتی اخر شب که لامپا خاموش میشد میومد.حتی تو اتاق خوابمم اومده بودن.ی سم شوهرم گرفت زدم خیلی خوب بود.ادون یادم نیس چی بود.با اب قاطی میکرد میریخت تو فاظلاب.و ی موع سم بوو پودد بود.ریختم‌تو کابینتام.هیچ ظرری هم نداره برا انسان.گذاشتم موند.دیگه نیومده تو خونم سوسک

ما هم چند سال داشتیم. انواع سوسک کش  تنها راهش ولی اب بود.  کل تخمهاشون را با شلنگ اب از ...

آخه همه جا هستن. تخمشون که معلوم نیست. از همه جا سر در میان

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
منم تو خونم بود قبلا.من طبقه بالا هستم.من ظرفام شبا میموند و اشغال توی سینک میموند.و اشپزخونه رو زیا ...

کاش ازش بپرسی چی بود. شاید برا منم جواب بده

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

اسپری کامن عالیه اثرشم دو ماه می مونه ولی خودت نزن بده شوهری مادری کسی بزنه خودتم اصلا اونجا نباش.بعد چند ساعت در و دپنجره رو که باز کردن بعد تو برو.یادت باشه خودت نزنی.این سمه دو ماه اثرش می مونه و عالیه..ظرفاتم بعدش تمیز بشور

خوشحالی یعنی ....
2738