2726
بازم میخواین برید برو پارکی جایی تو خونه با مامانت آهنگ بزار ورزش کن یا برقص تو گوگل پلی برنامه ورزش ...

چی بگم مامانم میگه اشکال نداره بریم چون وزنش بالاست دوست داره ورزش کنه فقط به خاطر خودش وگرنه من که دیگه دل اونجا رفتن رو ندارم 

خدایا به امید خودت نه بنده های بیخودت
چی بگم والا خیلی ناراحتم بقیه از مامانم دفاع کردن گفتن ما دیدیم کفش رو از کیف دراورده ولی من دیر رسی ...

باشه بهش بگو بخاطر بی احترامی میرم ازت شکایت میکنم تو یی ک رییس باشگاهی باید احترام منو نگه داری اگه منه نوعی میام تو میخوای چ غلطی بکنی .قشنگ برو حالشو بگیر بگو ب سازمان ورزش شکایت میکنم . بگو صداتو ضبط کردم ک جلو همه ب مادرم توهین کردی . بترسونش

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه بهش بگو بخاطر بی احترامی میرم ازت شکایت میکنم تو یی ک رییس باشگاهی باید احترام منو نگه داری اگه ...

خودش هم اومد معذرت خواهی کرد کلی ولی بازم‌مامان من گریه کرد مثل اینکه خیلی ناراحتش کرده خیلی دلم گرفته کاش من بمیرم ولی نبینم کسی با خانوادم اینجور رفتار کنه

2728
خودش هم اومد معذرت خواهی کرد کلی ولی بازم‌مامان من گریه کرد مثل اینکه خیلی ناراحتش کرده خیلی دلم گرف ...

خدا نکنه عزیزم . نمیدونم والا حالا ک معذرت خواسته ی ترم برین بعد برین ی جا دیگه

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
خدا نکنه عزیزم . نمیدونم والا حالا ک معذرت خواسته ی ترم برین بعد برین ی جا دیگه

اره حالا این ماه رو میرم به خاطر مامانم که دوست داره بره 

چرا انقد خانمها ضعیفن ک تا ی چیزی بهشون میگن ب جای اینکه از حقشون دفاع کنن میزنن زیر گریه ؟😑😑😑 ا ...

مامانم‌خیلی دوس داره من که دیگه هیچ حالم بد میشه اونجا مطمعنم

چی بگم مامانم میگه اشکال نداره بریم چون وزنش بالاست دوست داره ورزش کنه فقط به خاطر خودش وگرنه من که ...

چقدر خوبه مامانت فهمیده است بخاطر حرف اون مربیه سلامتیه خودشو تو خطر نمیندازه آفرین💜

شاید ما اشتباه میکنیم زود جوش میاریم 

انشاءالله  همیشه سلامت باشه🌹🌹