2737
2734

هر دو از ظاهر داغونیم هر دو از نظر مالی داغونیم از نظر تحصیلات شوهرم از من بیشتره

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا عکس

عزیزم اینجا تا حرف از زیبایی وزشتی کنی باید با عکس اثبات کنی انگار گفتی مثلا من مدرک پرفسورا دارم😕

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
پروفايلت اسمت كاربريت🤦🏼‍♀️

😑افرین😐

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
2728

الان دیگه هزارتا روش اومده میتونی ظاهرتو عوض کنی خو

همین هفته پیش تو مطب دکتر پوستم یه زنو شوهر بودن مرده به چشم برادیخیلی خوشگل بودپوستش عین پوست نوزاد بود صاف و روشن خانمشم اومده بود پوستشو درست کنه که واقعا بهش حق دادم با وجود همچین شوهری😆😂

اگه بلد بودم اینجا چیکار میکردم 😐 راهنمایی در مورد طب سنتی و اینا منظورم بود 

اون ادمی که من ازش خوشم میاد یجورایی مثل شماست موضوع همینه که نه اون مخ زدن بلده نه من حیرون شدیم دوتامون😂

امیدوارم هیچوقت تو این شرایط گیر نکنید😊

هرگز اجازه نده سکوت انتخابت باشد، وقتی که قلبت با صدای رسا با تو سخن میگوید ...
2738
راست گفته خو😂😂😐

خب برین بگردین شاید به ارزوتون رسیدین 😅

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
لازم به گشتن نیست کافیه درو باز کنم میریزن تو😂😐منتها چون باش ازدواج کردی احتمال دادم کیس خوبی بوده ...

آره درست حدس زدی ایشالا درو که باز میکنی یدونه همینجوریش بپره تو واست

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
آره درست حدس زدی ایشالا درو که باز میکنی یدونه همینجوریش بپره تو واست

یه جمله هست که حرف دلمه و میگه👇

آرامش الانمو مدیون همسرمم که وجود نداره مرسیی که نیستی فدات ستاره بچینی رویای عمیق ببینی خونه ننت بمونی بوس بوس😂😋

شوخی میکنم گلم ایشالله کنار هم خوشبخت باشید همیشیه❤ 

اون ادمی که من ازش خوشم میاد یجورایی مثل شماست موضوع همینه که نه اون مخ زدن بلده نه من حیرون شدیم دو ...

نه من اون مورد شما رو ندارم 😕

همه چیم مدل سنتی میره جلو

شما همون که ایشون رو تو ذهنت داری کافیه 

آخرش برا هم هستین 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
نه من اون مورد شما رو ندارم 😕 همه چیم مدل سنتی میره جلو شما همون که ایشون رو تو ذهنت داری کافی ...

😊

هرگز اجازه نده سکوت انتخابت باشد، وقتی که قلبت با صدای رسا با تو سخن میگوید ...