2733
2734
عنوان

كسي هست كه بچه اش مشكل در درس رياضي داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12849 بازدید | 34 پست

شاید به یک نوع اختلال یادگیری ریاضی مبتلاست. دیسکلکولیا یه نوع اختلال یادگیریه که می تونید برای بررسی بیشتر هرچه زودتر به کاردرمانی مراجعه کنید. اگر اهواز هستید دکتر وحید بیاتی می تونن به شما کمک کنن. هیمنطور مشاوره آنلاین هم داره سرچ کنید

سلام من پسرمو بردم پیش یک متخصص روانشناسی کودک در تهران که کارش خیلی خوبه و تلویزیون هم صحبت میکنه دکتر مونا فلسفی (روانشناس کودک و نوجوان)

ادرس سایتش میزارم ادرس و شماره تلفن رو بردارید 

https://drmonafalsafi.com

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببینید این چیزی که میگی ممکنه نوعی اختلال یادیری باشه. دیسکلکولیا یا اختلال ریاضی علائمش همینجویه که میگی. به نظرم اگر مربی آموزشی هم نظرش اینه که بچه حتی مفاهیم پایه ای ریاضی رو هم متوجه نمیشه اونو ببر کاردرمانی. اگر  تو اهواز هستی دکتر وحید بیاتی بسیار باتجربه و با دانشه تو این زمینه حتما از ایشون مشوت بگیر. 

2731

سلام وقت بخیر

پستتون رو راجع به ریاضی دخترتون دیدم

من مدرس ریاضی هستم با روش متفاوت مخصوص کسایی که به ریاضی علاقه ندارن یا فکر میکنن براشون قابل درک نیست تدریس میکنم

به صورت تضمینی ، اگر به هر دلیلی رضایت نداشتید وجه کامل برمیگرده

بنده دانشجو سال 5 پزشکی هستم و این روش تدریس رو طبق تحقیقات و مشورت های زیاد با فوق تخصص های روان به دست اوردم و فقط من در کل دنیا به این روش تدریس میکنم

روش تدریس من حتی برای افراد ADHD یا عدم تمرکز شدید و بیش فعالی بازدهی 100% داره

(این بچه ها مدام تو ذهن خودشون فکر میکنن ریاضی یه سری قانون بی مصرف هست که یه سری ادم از خودشون دراوردن همینقدر ساده احساسشون رو توصیف میکنن

در واقع از نظر ذهنی مشکلی ندارن و بلاعکس بخاطر سرعت بالای ذهنشون نمیتونن تمرکز کنن)

به هر حال این شماره من هست اگر مایل بودید تماس بگیرید 09217873412